BIST 1.435
DOLAR 8,29
EURO 10,02
ALTIN 484,55
MAGAZİN

Emre Aşık'la ilgili bomba iddia ortaya attı! 'Çocuğunu taciz ediyor'

Söylemezsem Olmaz’da Emre Aşık ile ilgili ortaya atılan iddialar olay oldu. Bircan Bali "Bunu nasıl okuyacağım bilmiyorum, elim ayağım titriyor" diyerek iddiaları sıraladı. İddiaya göre Emre Aşık eşcinsel birliktelik yaşıyor.

Emre Aşık ve eşi Yağmur Sarnıç gündemden düşmüyor. Yılan hikâyesine dönen boşanma davasıyla birlikte ikiliyle ilgili sık sık skandallar ortaya çıkıyor. Söylemezsem Olmaz ekibi Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç hakkında olay iddiaları gündeme getirdi. Bu iddialardan bir tanesi vardı ki; programın sunucularından Bircan Bali’ye “Bunu nasıl okuyacağım bilmiyorum, elim ayağım titriyor!” dedirtti!

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç’ın çekişmeli olarak devam eden boşanma davası hakkında Söylemezsem Olmaz programında şok bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre eski futbolcu Emre Aşık, eşcinsel birliktelikler yaşıyor ve kızını taciz ediyormuş.

Bircan Bali açıklamasında "Fake hesap, isterseniz gösterebilirim. Emre Aşık’ın eşcinsel birliktelik yaşadığı ve aynı zamanda çocuklarının cinsel istismara maruz kaldığını. Kızın babası (Emre Aşık) tarafından. Bunun da elinde görüntüler olduğunu avukat beyan ediyor. Savunma istiyorlar Emre Aşık’tan. Emre Aşık buna cevap vermiyor ve Yağmur Sarnıç’ın sevgilisini ve elindeki tektaşı göstererek konuyu değiştiriyor. Tutanağa da bu şekilde geçiyor ve böylelikle de hakim velayet davasını erteliyor."

Yağmur Sarnıç daha sonra Bali'ye mesaj atarak "Bu iddiaları kızım bana anlattı ben de kaydettim. Eşcinsel kimliğini ben bilmiyordum sonradan öğrendim artı üç tane tanığımız var.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Müthiş görüntüler! Milli Savunma Bakanlığı 'bu bir ilk' diye paylaştı
Anneler Günü için süper fırsatlar!
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'den 'militan vali militan hakim' tepkisi! Militan görmek istiyorlarsa...
Partinizin grup toplantılarını küfür mekanizması haline getirirseniz suçlanmaya da razı olacaksınız
Cemal Enginyurt öyle bir ironi yaptı ki herkes şaştı kaldı! İşte sosyal medyada TT olan o sözler
Mardin'de akraba kavgasında dehşet görüntüler: 2'si ağır 5 yaralı
Bursa'da görenleri şok eden görüntü! Hortum aracı havaya uçurdu
Göksel Gümüşdağ: İrfan Can için Fenerbahçe ile de görüşeceğiz
Kuruluş Osman 44. bölüm fragmanı
Benim Adım Melek 51. bölüm fragmanı
Yorumlar