BIST 1.471
DOLAR 7,44
EURO 9,00
ALTIN 413,28
MEDYA

Elimi Bırakma 53. bölüm fragmanı

Elimi Bırakma dizisi 53. yeni bölümüyle 12 Kasım 2019 Salı akşamı TRT 1'de olacak. Elimi Bırakma'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Elimi Bırakma 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Elimi Bırakma 12 Kasım 2019 Salı akşamı TRT 1'de...

Amerika’da aşçılık okuyan Azra, babasının doğum günü için yurda geri döner. Gelmesiyle birlikte bir gecede yıkılan dünyasına karşı kardeşi Mert’le bilinmez diyarlara yelken açar.

Çelen grubunun varisi olan Cenk, Amerika’daki okuduğu okuldan atıldığının haberiyle gelir. Cenk, ailesini ve özellikle Feride Hanımı şaşkınlığa uğratır. Cenk’in asi tavırları durumu daha da zorlaştırır. Cenk’in bu durumu Çelen ailesini büyük sürprizlere gebe bırakır.

Feride Hanım, fakirlere yoksullara yardım eder, ailesi için her şeyi yapar ve oğlunun yarattığı boşluğu bu şekilde doldurmaya çalışır. Hayatını hep başkalarına adamakta, torunlarını her şeyin üstüne koymaktadır. Ama buna rağmen verdiği emekleri boşa gittiğini ailesini tanıyamadığını görmektedir. Feride Hanım şimdi de son sınavını ailesi ile verecektir.

Azra ve Cenk'in hayatları küçük bir tesadüfle kesişir ancak bu tesadüf hayatlarını birbirine bağlayacak olan ilk kıvılcım olacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Bir Zamanlar Çukurova 43. bölüm 2. fragmanı
Ahmet Zeki Üçok’tan Bülent Arınç'a sert tepki
Antalya'da bir kişi düğünde damadın cebinden para çaldı
Kocaeli'de masaj salonuna fuhuş operasyonu 2 gözaltı
Sergen Yalçın'dan Kırmızı Çizgi Fitbol'da bomba Halis Özkahya açıklaması
60 saniyede bugün (05 Kasım 2019)
Donald Trump'a muhalif siyasetçinin verdiği müthiş cevap
Müge Anlı'dan Arka Sokaklar'a 'Sevgi İzi' teşekkürü!
Altınordu Centilmenlik Sponsorluğu
Orhan Gencebay yılanı korkmadan sevdi!