HABER /  GÜNCEL

Elif Kaya kaç yaşında aslen nereli hiç bilinmeyen özelliği

Farklı tarzı ve son şarkısı ile olay olan şarkıcı Elif Kaya kaç yaşında, kimdir soruları merak konusu oldu. Çıkardığı albümlerle olay olan Elif Kaya 31 yaşında ve aslen Karadenizli.

Çıkarttığı albümlerle adından söz ettiren Elif Kaya'nın özel hayatı izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, Elif Kaya kimdir? Kaç yaşındadır?

ELİF KAYA KİMDİR: Elif Kaya, 1988 yılında Karadeniz doğumludur. Elif Kaya, büyük beğeni toplayan ilk bestesini 12 yaşında yapmıştır. Bir dönem Veliaht programında yarışan Elif Kaya, Hande Yener’in yarışmacısıydı. Yaptığı ilk bestenin adı “Nerdeydin Dün Gece ” olan Elif Kaya “Karanlık Dünyam” adlı bir albüm de çıkardı.

Elif Kaya bir dönem ATV‘de yayınlanan Veliaht programında ünlü şarkıcı Hande Yener'in yarışmacısı olarak boy göstermiştir. Farklı tarzıyla herkesin dikkatini üzerine toplayan Elif Kaya ilk olarak “Nerdeydin Dün Gece” şarkısıyla albümünü çıkarmıştır.

Elif Kaya “Beş-altı senedir bu piyasanın içindeyim. Mustafa Sandal ile yaptığım “Var mısın yok musun” isimli düetle profesyonel müzik hayatına ilk adımı attım. Daha sonra Serdar Ortaç ile çok küçük çapta bir çalışmam oldu. Ondan sonra bir sene Hande Yener'e vokal yaptım sahnede. Onun dışında Sibel Can, Ferhat Göçer, Sinan Akçıl, İzel gibi bir çok sanatçının back vokalini yaptım. Ve hala devam ediyorum stüdyoda back vokal yapmaya.” diyerek kendisini ve yaptıkları işleri anlattı.

Elif Kaya 18 Şubat tarihli 3 Adam programına konuk oldu ve güzel şarkıcı farklı imajı ile dikkatleri üzerine çekti. Elif Kaya programda saç stiliyle ilgili 3 adamın sorduğu soruları yanıtladı ve bunun PR çalışması kapsamında olduğunu ve gerek karakterine gerekse de burcuna çok uyduğunu söyledi.

ÖNCEKİ HABERLER
Altın yine yükseliş trendinde işte 18 Mart güncel altın rakamları
Yelda Kurçuval kaç yaşında evli mi eşi kimdir?
Bakan Soylu'dan '18 Mart' mesajı
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan gazi ve malul çıkışı: Vicdanımda derin yaralar açıyor
Cenk Tosun, Türkiye dönecek mi? İşte yanıtı
Eski eşini kızgın yağ ile yakmıştı! İşte istenen ceza
Yorumlar