BIST 1.345
DOLAR 8,36
EURO 10,11
ALTIN 477,85
HABER /  GÜNCEL  /  YEREL

Edirne'de mide bulandıran olay! Kedi köpek zannetti insan çıktı

İhlas Haber Ajansı

EDİRNE'de evinin merdivenlerindeki dışkı ve idrarların kedi köpeklere ait olduğunu düşünen Sezai Altan, güvenlik kamerasına bakınca inanamadı. Vatandaşların evinin önünde hacetlerini giderdiğini gören Altan, şok oldu.

Abone ol

Edirne Merkez’de bulunan Sarıcapaşa Mahallesi’nde bulunan evinde yaşanan trajikomik olayı tespit eden Sezai Altan (49), “Bu mahallede çok ilginç olaylar oluyor. Komşularımın çoğu yok, evleri boş. Bu sebeple burası çok tenha durumda, bir hırsızlık olayı yaşadım dolayısıyla kameralar aldım, güvenlik sistemi kurdurdum. Bunlara bakarken şunu fark ettim. İhtiyaçlarını gidermek için sağa sola gittiklerini, yokladıklarını gördüm. Benim kapı girişim kör nokta olduğu için insanlar tarafından görünmeyen bir yer. Buraya ihtiyaçlarını gidermek için gelen çok insanla karşılaştım. Ve kameralar sayesinde bunları tespit ettim” dedi.

Altan, “Şimdi bir kapı yaptırmaya karar verdim. Belediyeden yardım da istiyorum çünkü bu bölgede çalışan insanların ihtiyaçlarını gidermek için bölgede bulunmadığı için umumi tuvalet dolayısıyla bu tarz yerler arayarak, işlerini gidermeye çalışıyorlar. Burada ufak tefek satıcılar var, ihtiyaçlarını gidermek için hiçbir yer yok" diye konuştu.


“Belediyenin portatif bir tuvalet koyması gerekiyor”
Altan, “Dolayısıyla belediyeden ricam, benim demir kapı yapmam ile bir sonuç elde edilmeyecek. Gene gelecekler. Belediyenin buraya portatif bir tuvalet yapması gerekiyor. O tuvaleti yaptığı takdirde bütün olay ortadan kalkacak. Benim gibi bu durumu yaşayan başka insanlar da var ortaya koyamıyorlar” dedi.

“Merdivenlerimi kullanıyorlar”
Altan, “Yaşlı kadınlar geliyor, erkekler de geliyor. Arka araziye erkekler girip çok rahat yapabiliyorlar, çünkü onların çekindiği bir şey. Kadınların çekindiği görünmemek, kör nokta, görünmeyen bir nokta ama merdivenlerimi kullanıyorlar. İsteseler kapımı açarım. Türk Ceza Kanunu’nun 181. Maddesine göre bu yaptıkları suç” dedi.


“Kedi köpek zannettim insan çıktı”
Altan, “Sanırım bu durum birkaç yıldır devam ediyor. Yağmur olmayan günlerde ıslaklıklar görüyordum. Tabi köpekler de bu mahalleye çok girip çıkıyor ben kedi köpek zannettim tabi kameralar takıldıktan sonra tespit ettim insan çıktı” diye konuştu.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Afyonkarahisar'da 5 saat dövdüler Nazi işkenceleri aratmadı! Sebebi ise şok etti Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Levent Gültekin'e saldırıya tepki
Lavaboya gidince olanlar oldu! Samsun'da 17 yaşındaki kız su şişesiyle dehşet saçtı
Eski Saadet Partili Cihangir İslam CHP'ye katıldı! Kılıçdaroğlu parti rozetini taktı
CHP'li Belediye Başkanı Birsen Çelik'in makam koltuğu ve aracı haczedildi
Adıyaman'da eşek ve oğlağı gören inanamadı: Bu durum bizi şaşkına çevirdi
Kırıkkale'de taş makinesinin haznesine düştü! Feci şekilde can verdi
Kahramanmaraş'ta covid-19'u yendi hayatı karardı: Başıma böyle bir şeyin geleceği hiç aklıma gelmezdi
İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger'den koronavirüs uyarısı: Vaka sayısı yüzde 50 arttı
Pfizer BioNTech aşısı, Brezilya mutasyonuna karşı etkili mi?
Peugeot 208 ve SUV 2008 'Kadın Dünyasında Yılın Otomobili' seçimlerinde ilk sırada
Yorumlar