HABER /  GÜNCEL

Down Semdromlular gecesinde cam gelinlik sükse yarattı

Büyük merakla beklenen Eskişehir’in ilk Fashion Week organizasyonu 2 Mart 2019 Cumartesi günü muhteşem defile ve gösterilerle ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Ev sahipliği Tasigo Hotels’in yaptığı Down Sendromlu Çocuklar yararına düzenlenen bu etkinlik kapsamında cam mozaik kostüm ve gelinlik geceye damgasını vurdu.

Gülşen Bayır Özlü ve Ayfer Murat’ın 3 ayı aşkın titiz çalışmaları sonucunda ortaya çıkan dünyanın ilk ve tek olma özelliği taşıyan cam gelinlik izleyenleri büyüledi. Doğanın en kırılgan iki alemini; kadını ve camı bir araya getiren muhteşem hayal gücü, cam gelinlik olarak ortaya çıktı. Zekanın en kıvrak haliyle kadın ve cam ancak bu kadar bütünleşebilirdi.

40 kiloyu aşkın cam gelinlik manken Ebru Karakuş, siyah cam kostüm ise Gizem Büşra Sönmez tarafından podyuma taşındı.

Organizatör Emre Başkut önderliğinde düzenlenen organizasyonda 55 firma sponsorluğu üstlenmiş, 22 firma ise stantlarda ürünlerini satışa sunmuştur.

Down Sendromu Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gün Bilgin’in varlığı geceyi anlamlı kıldı. Eray Köseoğlu, Pınar Tekgöz, Furkan Canarslan, Özgür Yıldız, not aldılar. Cem Tatlıtuğ, Yıldız Çağrı Atiksoy, Çiğdem Batur, Alara Bozbey ise geceye renk katan ünlülerdi.

ÖNCEKİ HABERLER
Süleyman Soylu açıkladı: Mayıs ayında devreye girecek
AB'den Türkiye'ye Suriyeliler için 1,5 milyar euro
Cumhur ittifakı Adana adayı Hüseyin Sözlü'ye BBP'den destek
BİLSEM sınav sonuçları 2019 online sorgulama açıldı mı?
Halkalı Gebze Marmaray durakları haritası nereden geçiyor?
Levent Uysal kimdir aslen nereli Doğa Koleji yeni sahibi hayatı
Yorumlar