BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55
HABER /  POLİTİKA

Devlet Bahçeli, Yozgat'ta beka tartışmasına son noktayı koydu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yozgat'ta konuştu. Bahçeli beka tartışmalarına değinerek "31 Mart seçimleri bir beka seçimidir" dedi.

Abone ol

Yozgat'ta konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçime ilişkin açıklamalarda bulundu. Beka tartışmalarına değinen Bahçeli '"Bu yerel seçimler hayati derecede önemlidir ve öncekilerden farklıdır. 31 Mart seçimleri bir beka seçimidir" dedi.

Bahçeli, Yozgat'ta vatandaşlara seslendi. Bahçeli konuşmasında şunları söyledi:

"AK Partili kardeşlerimizle omuz omuza yürüyoruz. Ayrımız gayrımız yok. Cumhur İttifakı istikbalin mimarıdır. Yozgat'ta zillete yer yoktur. Milli birlik ve beraberliğimize hasım odaklar 31 Mart'a kaos ve kriz gözüyle bakıyorlar. Her çürümüşlüğe tevessül ediyorlar.

"Şimdi karşımızda iki seçenek var; ya hep birlikte olacağız ya da hep birlikte yok olacağız, ya beka diyeceğiz ya da belaya razı olacağız. CHP Genel Başkanı, YPG'yi aklayadursun. Biz teröristleri silindir gibi ezip geçmeye yeminliyiz, kararlıyız."

Son kozlarını oynuyorlar
Son kozlarını oynuyorlar. Huzur ve refahı milletimize çok görenler pusuda. Geleceğimizi kundaklamak isteyenler iftiralara sığındılar. Lider ülke Türkiye ülkümüzü yok sayanlar fitne taşıyorlar.

Kürdistan çıkışı
Cumhur öldü mü ki Kürdistan bahsediyorlar. Ey densizler, bre gafiller zillet oradaysa millet burada. İhanet oradaysa, Yozgat burada. Eğilmez başıyla, bükülmez bileğiyle Türk milleti burada. Bizler çağ açıp çağ kapatan bir ruhun devamıyız. Tavizsiz bir heyecanımız var. Türk milleti dün boyun eğmedi yine eğmeyecek

Türkiye karşıtları toplandı
Ne kadar Türkiye karşıtı varsa çevremizde toplanmış durumda. Ne kadar komplocu, dağılma figüranı varsa faaliyet halinde. Alayı birden karşımızda ülkemize parmak sallıyorlar. Ekonomik mahvımızı isteyenler pusuda, bölünmemizi bekleyenler el ovuşturuyor. 

ÖNCEKİ HABERLER
Gebze Halkalı duraklar kaç dakika sürüyor tren hat haritası
İngiltere için kritik gün Brexit oylamaya sunulacak
Delirten hastalık yüzünden Ötenazi istiyordu! Yüzü artık gülüyor
Bekçi alımı başvuru nasıl doldurulur 2019 bekçi alım takvimi
İstanbul'da dev FETÖ operasyonu! Yüzlerce kişi için gözaltı kararı
Hacamat günleri kasım ayı hacamat hangi günler yapılır?
Yorumlar 14 yorum