BIST 8.242
DOLAR 27,28
EURO 28,82
ALTIN 1.663,72
HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

Detay Maxinet nedir, ne işe yarar bilgisayarın 14 saat açık kalma şartı!

Detay Maxinet nedir, Detay Maxinet ne işe yarar ve Detay Maxinet kaldırıldı mı soruları merak konusu oldu. Son günlerde halkı dolandıran saatdet zinciri Çiftlik Bank ve Anadolu Farm'ın ardından gözler şimdi de Detay Maxinet 'a çevrildi. Üyesine bilgisayar veren ve 14 saat açık bırakmak kaydıyla binlerce dolar kazanma vaad eden site Detay Maxinet hakkında tüm merak edilenler...

Abone ol

Detay Maxinet nedir, dolandırıcıların yeni adresi Detay Maxinet  oldu. Peki yaklaşık 35 bin üyesi bulunan Detay Maxinet ne işe yarar, nasıl kullanılır? Son günlerde artan dolandırıcılık haberlerine bugün bir yenisi daha eklendi. Çiftlik Bank ve Anadolu Farm'ın ardından gözler şimdi kullanıcılarına saatler içinde binlerce dolar kazandıracağını vaad eden Detay Maxinet'a çevrildi. Detay Maxinet  para kazandırmak için üyelerinden bir şart istiyor; bilgisayarın 14 saat açık kalması, peki ama neden? İşte Detay Maxinet  hakkında merak edilenler...

DETAY MAXINET NEDİR: Detay Maxinet adlı bir site hakkında çıkan haberlerle yeni bir Çiftlik Bank vakası mı ortaya çıkıyor konusu gündeme geldi.

Detay Maxinet, yaptığı tanıtımlar ve sunumlara göre, üye olan kişiye öncelikle bir bilgisayar veriyor. Üyeye verilen bilgisayara bir yazılım yükleniyor. Üyenin bilgisayarı açık kaldıkça, Detay Telekom’un çalıştığı şirketlere SEO hizmeti verildiği belirtiliyor. Şirkete üye olmak için belirlenen üç paketten birini satın almak gerekir. Gümüş adı verilen ilk paketin bedeli 590 dolar. Bu paketi satın alan üye bilgisayarını günde 8 saat açık tutmalı. Bu kişiye vaat edilen aylık kazanç 120, yıllık kazanç ise bin 460 dolar. Altın paketi satın alan üye ise bin 534 dolar ödüyor. Bu pakette ise bilgisayarın günde 14 saat açık tutulması gerekir.

BİLGİSAYAR AÇIK KALDIKÇA ÜYE KAZANIYOR: Bu paketin aylık kazanç vaadi 420, yıllık kazanç vaadi ise 5 bin 110 dolar. Son paket olan Platin üyeliğinde ise 2 bin 242 dolarlık üyelik bedeli ödemek gerekir. Bu pakette bilgisayarın sınırsız sürede açık kalması isteniyor. Bu paket için vaat edilen aylık gelir 600 dolar yıllık gelir ise 7 bin 300 dolar.

Sistem, yeni üye kazandıranlara da belli bir kazanç vaat ediyor. Sisteme üye olan her bir üye, yeni kişileri üye yaparak kendisine ekip kurabiliyor.

BTK'NIN DENETİMİNDE: Özelikle geçen yıl, büyüyen sistem nedeni ile şikâyetler Gümrük ve Ticaret Bakanlığına da ulaşınca hareket geçildi. Bakanlık müfettişleri 3 aydır mercek altına aldıkları şirket ile ilgili hazırladıkları raporu tamamladı. Sistemin bir tür saadet zinciri olduğu belirtilen rapor sonrası bu hafta savcılığa suç duyurusunda bulunulacağı öğrenildi. Bakanlık kaynaklarından edinilen bilgiye göre şirketin sitesinin erişime kapatılması için BTK’ya da yazı yazılacak.