BIST 4.930
DOLAR 18,83
EURO 20,21
ALTIN 1.131,75
HABER /  MAGAZİN

Deniz Seki'den türban taktiği

Uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldıktan sonra kayıplara karışan şarkıcı Deniz Seki'nin tanınmamak için sık sık kılık değiştirdiği ve zaman zaman da türban taktığı iddia edildi.

Abone ol

İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi’nce ‘uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan şarkıcı Deniz Seki ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.

Yakalanmamak için cep telefonu ve kredi kartı kullanmayan Seki’nin bu yüzden maddi zorluklar yaşadığı, dolaylı yollarla irtibat kurduğu annesinden kendisine para göndermesini istediği öğrenildi.

Ünlü şarkıcının yakalanmamak için saç rengi ve giyim şeklini sürekli olarak değiştirdiği iddia edildi. Seki’nin zorunlu kalmadıkça kalabalık ortamlara girmediği, dışarı çıkmak zorunda kalması halinde ise tanınmamak için türban ve başörtüsü ile örtündüğü belirlendi.

binbir-surat-deniz-seki-1078418.jpeg

HALA TÜRKİYE ’DE

Polis bu tespitlerinin ardından, bir süre önce Seki’yi yakalamak için İstanbul dışında iki ilde çalışma gerçekleştirdi. Ancak polis ekiplerinin, özel olarak yürütülen bu çalışmalardan bir sonuç alamadığı öğrenildi.

Seki’nin izini süren güvenlik birimlerinin ünlü şarkıcıyı yakalamasının ise an meselesi olduğu kaydedildi. Ayrıca, daha önce Seki’nin yurtdışına kaçtığı yönündeki bilgilerin ise gerçeği yansıtmadığı öğrenildi.