BIST 1.408
DOLAR 8,06
EURO 9,67
ALTIN 460,38
HABER /  GÜNCEL

Deniz Çakır olayının aslı ne Sevilay Yılman yazdı

Deniz Çakır'ın başörtülü kızlara bir AVM'de hakaret ettiği iddiası gündemdeki yerini korurken, Habertürk yazarı Sevilay Yılman olayın farklı yüzünü köşesine taşıdı.

Abone ol

Oyuncu Deniz Çakır'ın doğum günü kutlaması için gittiği mekanda başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddiası günlerdir konuşuluyor. Çakır başlatılan soruşturma kapsamında bugün adliyeye giderek savcılığa ifade verdi.

Alkollü olan Çakır'ın, 6 başörtülü kadına “Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz burada?” dediği iddia edilmişti. Taciz konusunu köşesinde yazan Habertürk yazarı Sevilay Yılman, bazı tanıklar ve Çakır'ın açıklamalarından yola çıkarak olayı aktardı:

"Başörtülü kadınlar alkol alan Deniz Çakır ve arkadaşlarının birbirlerinin fotoğraflarını çekerken kendi fotoğraflarının çekildiğinden şüphe duyup, “Bizim fotoğrafımızı çekiyorsunuz!” filan diyerek sözlü sataşmada bulunmuşlar. Sonra da kendilerine hizmet eden garsona alkol alan Çakır ve arkadaşlarından rahatsız olduklarını söyleyip masalarının değiştirilmesini istemişler.
Bunun üzerine de Çakır onların da duyabileceği biçimde, “Benim ne içtiğime ne yediğime niçin karışılıyor! Burası Arabistan mı?” diyerek tepki göstermiş."

Yılman, olayı paylaştıktan sonra "Zira elimizde kimin doğruyu söyleyip söylemediği ile ilgili henüz kesin bir delil yok!" diyerek yargı aşamasında gerçekleri öğrenebileceklerini yazdı.

Deniz Çakır'a Erdoğan'dan sert yanıt : 'Peh adı da sanatçıymış...'

Deniz Çakır'dan gündemi sarsan iddiaya açıklamaDeniz Çakır'dan gündemi sarsan iddiaya açıklamaDeniz Çakır'dan gündemi sarsan iddiaya açıklamaDeniz Çakır'dan gündemi sarsan iddiaya açıklamaHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
Adetli kadınlar cuma günü hangi zikirleri çekmeli?
17 numara gözlük takan genç bu yöntemle sağlığına kavuştu
Bu besinlerle bağışıklık sisteminizi güçlendirin
Cumadan önce hastalara okunacak şifa duaları hangisi?
Ataköy'deki facia için 4 imama 15'er yıla kadar hapis istendi
KOBİ kredisi verecek bankalar hangisi 13 banka listesi
Komagene çiğ köftenin sahibi Murat Sivrikaya İzmir'de yakalandı
Rızık açma duası cuma günü saat kaçta okunur?
Terazi 2019 burç yorumları Hande Kazanova
Aleksis Çipras şaşırttı: Türkiye'nin AB üyeliğine destek verilmeli
Yorumlar 5 yorum