HABER /  MEDYA

Demet Evgar diziden ayrılıyor mu Avlu dizisi Deniz ölüyor mu?

Demet Evgar diziden ayrılıyor mu Avlu dizisinde Deniz ölüyor mu soruları izleyicinin gündemi oldu. Avlu son bölümde Deniz'e ait bir mezarlığın görülmesi kafaları karıştırdı. Yabancı bir dizi uyarlaması olan Avlu'da başrol karakteri ölmüyor. Yani Deniz'de Avlu dizisinde ölmeyecek.

Demet Evgar Avlu'dan ayrılacağı söylentileri medya kulislerinde konuşulmaya başladı. Çünkü Avlu dizisi 7 Mart Perşembe akşamı yayınlanan 33 bölümde Deniz'in kudret ve Zerrin'in Hain Planı ile öldüğü hatta bir mezara koyduğu gösterildi. Ancak Demet Evgar boyu dizinin başrol oyuncusu, aynı zamanda Avlu dizisi bir uyarlama dizisi Avustralya'da yayınlanmış olan bir dizinin Türkçe versiyonu. Avlu dizisinde Demet Evgar'ın canlandırdığı Deniz karakteri başına gelenler Avustralya’daki başrol karakterinin başına gelenlerle birebir aynı.

Avustralya'da yayınlanan bir dizinin uyarlaması olan Avlu dizisinde, Demet Evgar'ın canlandırdığı Deniz karakteri ile oradaki başrolünü başına gelenler birebir aynı. Yani Avlu dizisinden Deniz karakterinin ayrılması gibi bir dizi söz konusu değil.

Avlu dizisi Deniz ne zaman ölecek? Avlu dizisi 32 bölüm oldukça heyecanlı bitti yeni bölüm fragmanında Demet Evgar öldüğü sinyalleri veriliyor. Ancak Deniz karakterini Demet Evgar, Avlu dizisinden kesin olarak ayrılmayacak.

Şimdiye kadar Demet Evgar'ın Avlu dizisi yapımcısı yönetmeni ya da oyuncuları ile yaşadığı herhangi bir anlaşmazlık duymadık ve sezon sonuna kadar anlaşması olduğunu biliyoruz. Bu durumda kesin olarak Demet Evgar avludan ayrılmayacak.

Demet Evgar'ın Hayat verdi Deniz karakteri Avlu dizisinin 32 bölümünde bıçaklandı ve yaralandı. Avlu’dan bir oyuncu da ölerek ayrılacak ancak bu ayrılan yada ölen isim Başak Akan’ın hayat verdiği Nazan karakteri olacak; ancak Deniz karakteri kesin olarak ölmeyecek..

DEMET EVGAR KİMDİR?

19 Mayıs 1980 tarihinde Manisa’da dünyaya geldi. Aslen Arnavut kökenli olan Demet Evgar, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirdi. Sahneye ilk kez Ray Cooney'nin Kaç Baba Kaç oyunuyla çıktı. Konservatuvar eğitimi sırasında arkadaşlarıyla Tiyatro Kılçık adlı bir topluluk kurdu. Burada hem oyuncu hem de oyun yazarı olarak çalışan Demet Evgar, Kenter Tiyatrosu’nda Aşk Çemberi adlı oyunda ve Tiyatro Kılçık’ta Takanlar ve Takılanlar ve Ayşegül Hindistan’da adlı oyunlarda rol aldı. Aslı ile Kerem, Bütün Çocuklarım ve Emret Komutanım adlı televizyon dizilerinin yanı sıra Banyo ve “Beyza’nın Kadınları” isimli sinema filmlerinde oynadı. 2007’de, Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelenen Rock Müzikalleri’nde rol aldı.

Demet Evgar, son olarak Kanal D ekranının sevilen yapımlarından biri olan Vatanım Sensin dizisinde tarihte Kara Fatma lakabı ile anılan Fatma Seher karakterini canlandırmıştır.

Şimdilerde Star TV ekranlarının fenomen dizisi Avlu’da Deniz Demir karakterine hayat veren Demet Evgar, 1.63 metre boyunda, 53 kilo ve Boğa burcudur.

ÖNCEKİ HABERLER
Juventus Marcelo ile anlaştı
3 aylarda ve Recep ayında yapılacak ibadetler-dualar
Mesrob Mutafyan kimdir Türkiye Ermenileri Patriği hayatını kaybetti
S-400'ler ne zaman kurulacak? Bakan Akar tarih verdi
Yeni askerlik 2019 MYO mezunları nasıl astsubay olacak şartlar neler?
Tuna Arman ne yazdı tarikat paylaşımı olay oldu
Yorumlar