BIST 1.471
DOLAR 7,42
EURO 8,98
ALTIN 411,91
MEDYA

Çukur 110. bölüm fragmanı: 4. sezon 18. bölüm

Çukur dizisi 110. yeni bölümüyle (4. sezon 18. bölüm) 4 Ocak 2021 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak. Çukur'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Çukur 110. bölüm (4. sezon 18. bölüm) fragmanı yayınlandı. Çukur'un yeni bölümünde neler olacak? Çukur 4 Ocak 2021 Pazartesi akşamı Show TV'de...

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. 'Ölene kadar mutlu' olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır.

Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kefaret 8. bölüm fragmanı
Arıza 17. bölüm fragmanı
Tövbeler Olsun 21. bölüm fragmanı
Sen Çal Kapımı 26. bölüm fragmanı
Bir Zamanlar Çukurova 79. bölüm fragmanı
Baraj 21. bölüm fragmanı
MasterChef Türkiye 2020'de şampiyon belli oldu
İstanbul Sarıyer'de kadın elbisesiyle cip çalan şüpheli kamerada
Rıdvan Dilmen'den ağır sözler: Beşiktaş'ın aleyhine vermezler
Melih Gökçek'ten Mansur Yavaş'a hodri meydan