BIST 1.565
DOLAR 7,47
EURO 9,06
ALTIN 442,18
MEDYA

Çukur 105. bölüm ilk sahne: 4. sezon 13. bölüm

Çukur dizisi 105. yeni bölümüyle (4. sezon 13. bölüm) 30 Kasım 2020 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak. Çukur'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Çukur 105. bölüm (4. sezon 13. bölüm) ilk sahnesi yayınlandı. Çukur'un yeni bölümünde neler olacak? Çukur 30 Kasım 2020 Pazartesi akşamı Show TV'de...

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. 'Ölene kadar mutlu' olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır.

Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kefaret 2. bölüm fragmanı
Kırmızı Oda 13. bölüm fragmanı
Mucize Doktor 39. bölüm 2. fragmanı
Bir Zamanlar Çukurova 74. bölüm 2. fragmanı
Sadakatsiz 8. bölüm 2. fragmanı
Buğra Kavuncu: FETÖ hain bir terör örgütüdür
Buğra Kavuncu: Kesinlikle FETÖ'nün derneklerinde çalışmadım
Bülent Arınç istifa mektubunu cebine koydu! Cumhurbaşkanı Erdoğan istifayı kabul edecek mi?
Masterchef Uğur Deniz Yılmaz olayının perde arkasında neler yaşanıyor?
Büyük entrika: Melisa-Seren-Selin üçgeninde son durum