HABER /  GÜNCEL

Cübbeli taziye mesajında cemaate vurdu!

Cübbeli Ahmet Hoca, Abdülkadir Badıllı için yayınladığı taziye mesajında Gülen Cemaati'ne ilginç göndermelerde bulundu...

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, resmi Twitter hesabından Abdülkadir Badıllı için bir taziye mesajı yayınladı.

Said Nursi'nin talebelerinden Abdülkadir Badıllı (78), tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Badıllı, Fethullah Gülen'le yıldızı barışmayanlardan biriydi. Cübbeli taziye mesajında, Dinler arası diyalog üzerinden Cemaat'e göndermede bulunarak Abdülkadir Badıllı'nın "dinler arası diyalog"a karşı olduğunu vurgulaması dikkat çekti.

Cübbeli taziye mesajında şu ifadeleri kullandı:

 "Kendisini dergahında ziyarete gitmek ve Mevlânâ Hâlid'in cübbesini ziyaret etmek şerefine nâil oldum. Kendisi de bizi tevazuuyla ziyaret etti, Lalegül Fm'deki programımıza, canlı yayınımıza katıldı. Dinler arası diyaloga karşı olduğunu, Üstad Hazretleri'nin bu işlerden berî olduğunu açıkça beyan etti. Gerçekten kendisi o câmiâlar içerisinde ilimle iştigal eden ve eşine az rastlanan çok kıymetli bir abimiz idi."

İşte o mesaj:

ÖNCEKİ HABERLER
Oğluyla kavga eden baba dehşet saçtı
Milli Piyango Yılbaşı ikramiyesi faizi ne kadar?
Erdoğan Bakanlar Kurulu'na katılacak mı?
MEB TEOG sonuçları açıklama tarih belli oldu
Ordu evlerine alkol ayarı
Seda Üren kaç yaşında eşi Ercüment Nefesoğlu kimdir mesleği
Yorumlar 32 yorum