BIST 4.830
DOLAR 19,19
EURO 20,90
ALTIN 1.220,00
GÜNCEL

Çorap satarak dilenen kadının cipi olduğu ortaya çıktı! Diğer dilenci kadınlarla kavgası olay

ESENYURT'ta dilenci ve seyyar satıcılara yönelik yapılan denetimlerde, bir kadından cip anahtarı çıktı. Kadının, aracını uzak bir noktaya park ettikten sonra çorap sattığı öğrenildi. Zabıta ve polislerle tartışan kadın, diğer dilence kadınlarla da söz dalaşına girdi, Dilenci kadınların o kadına tepkisi de olay...

Esenyurt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Esenyurt Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde dilenci ve seyyar satıcılara yönelik denetim yaptı. Yapılan denetimlerde bir alışveriş merkezi önünde dilenen ve çorap satan seyyar satıcı kadın yakalandı. Yakalanan kadınlara 235'er lira para cezası kesildi.

Ceza kesilme işlemi sırasında ise seyyar satıcı ile dilenci kadınlar arasında tartışma çıktı. Çorap satan kadının polise zorluk çıkarmasına tepki gösteren dilenci kadın önce kendisine ceza yazan zabıtalara eliyle öpücük attı ardından da o kadına saydırdı:

Senin gibiler yüzünden biz mağduruz! Karşı geliyor muyuz...

"Senin gibi karşı gelmiyoruz. Biz her gün biniyoruz bu minibüse. İşte sizin yüzünüzden biz mağdur duruma düşüyoruz. İhtiyacı olana mani oluyorsunuz. Dilendiğini neden söylemiyorsun? Benim 5 tane çocuğum var. Ben mendil satıyorum bana para veriyorlar, sana da veriyorlar" dedi.

Dilencinin tepki göstermesi üzerine, seyyar satıcı kadın polis aracının önünden uzaklaştı.

Sitene Ekle
Etiketler