HABER /  GÜNCEL

Cesur ve Güzel 3. yeni bölüm fragmanı!

Cesur ve Güzel dizisinin 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. STuğba Büyüksün ve Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı Cesur ve Güzel konusu ve oyuncuları haberimizde.

Cesur ve Güzel dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Cesur ve Güzel son bölümde, Cesur ve Güzel'de Cesur, Korludağlar’ın evinde bile kendi özel alanını belirledi. Cesur’un istediğinden fazlası oldu. Peki Cesur ve Güzel'in yeni bölümünde neler yaşanacak? Cesur ve Güzel dizisinini fragmanı, konusu ve oyuncu kadrosu internethaber.com'da.

CESUR VE GÜZEL 3. BÖLÜM FRAGMANI

Dizinin senaryosunu Ece Yörenç, yönetmenliğini Ali Bilgin üstlendi. Dizide Kıvanç Tatlıtuğ geçmişinin izlerini süren cesur; Tuba Büyüküstün ise ünlü bir kozmetik markasının sahibi Sühan karakterleriyle ekrana geldi.

CESUR VE GÜZEL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cesur’un istediğinden fazlası olmuş, Tahsin Korludağ yangından sonra hayatını borçlu olduğu bu adama evini açmış, onu baş tacı etmiştir. Sühan da Cesur’a iki kez minnettardır.

Cesur, Korludağlar’ın evinde bile kendi özel alanını belirler, Sühan bu gizemli adamın kim olduğuyla ilgilenmeye başlar, bu adamda onu huzursuz eden bir şeyler vardır. Bir yandan Bülent'e olan duygularını anlamaya çalışırken öte yandan bu etkileyici adamın cazibesine karşı koymaya çalışır.

Cahide, olan biten her şeyi kendi yararına çevirmekte ustadır. Bülent, Cahide’nin eline büyük bir koz verir. Öte yandan Cahide’nin oynadığı oyun arkadaşı Hülya ile Bülent’in sürpriz bir şekilde yolları kesişir. Cahide gerçek anlamda ateşle oynadığının farkındadır. Sırlarla dolu kasabada Adalet de yangının izlerini geçmişe doğru sürer. Tahsin ve Adalet'in sakladığı her neyse Mihriban ortaya çıkarmaya kararlıdır.

Sühan, bir girdabın içine sürüklendiğinin farkında olmadan, Cesur'u gizli gizli takip etmeye, başlar. Cesur'un tuzağa doğru iz bıraktığından habersizdir. Aslında Sühan av, Cesur avcıdır. Cesur istediğini elde eder, Sühan’ın kendi kontrolünde istediği bilgilere ulaşmasına izin verir ve izini kaybettirir. Ancak Sühan zekasıyla, ipin ucunu tekrar yakalar. Bu kez Cesur av, Sühan avcıdır.

CESUR VE GÜZEL KONUSU

Bir gün “Cesur” adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen “Korludağ” ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına gu¨zeller güzeli “Sühan” çıkar. Bu sıradışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.

CESUR VE GÜZEL OYUNCULARI

ÖNCEKİ HABERLER
AK Parti'nin teklifi sosyal medyayı karıştırdı
AK Parti'nin teklifi sosyal medyayı karıştırdı
Vatanım Sensin 5. yeni bölüm fragmanı!
Vatanım Sensin 5. yeni bölüm fragmanı!
Cesur Yürek 7. yeni bölüm fragmanı!
Cesur Yürek 7. yeni bölüm fragmanı!
Yellen konuştu dolar resmen uçtu!
Yellen konuştu dolar resmen uçtu!
FETÖ o ses kaydını hece hece oluşturmuş
FETÖ o ses kaydını hece hece oluşturmuş
Magnum çekilişi ne zaman 2019 ödül ne zaman açıklanacak?
Magnum çekilişi ne zaman 2019 ödül ne zaman açıklanacak?
Yorumlar