HABER /  MEDYA

Cennet'in Gözyaşları 32. bölüm fragmanı son bölüm nefes kesti

Cennet'in Gözyaşları 32. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 13 Mayıs Pazar akşamı ekrana gelecek Cennet'in Gözyaşları dizisinin 32. yeni bölümünde neler olacak? Yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi gören Cennet'in Gözyaşları 32. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

Cennet'in Gözyaşları 32. bölüm fragmanı son bölüm nefes kesti

ATV'de pazar akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başaran Cennet'in Gözyaşları dizisi son bölümüyle yine büyük beğeni topladı. Herkes şimdiden Cennet'in Gözyaşları dizisinin 32. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Cennet içinde hala dolduramadığı boşlukları, acısını Arzu'nun bir hamlesiyle daha da derinleştirir. Arzu ne kadar gerçekleri anlatsa da Cennet inanmamayı seçer inatla. Arzu'nun tüm çırpınışları boşunadır. Bir de yetmezmiş gibi Kaya'nın belki de kendisi için son hamlesi ile yüz yüze gelir. Cennet düğün için hazırlıklar yaparken Melisa bu düğünü engellemek için her şeyi yapmaya hazırdır… Cennet evliliğine giden yoldayken Arzu da Kaya'nın tuzağına düşmüştür. Ama ne Kaya ne de Arzu olacakları hesap etmemiştir. Arzu ölümün kollarında çırpınıyordur!

CENNET'İN GÖZYAŞLARI 32. BÖLÜM FRAGMANI

Yorumlar