HABER /  GÜNCEL

Çankırı’daki kazalar ’yok artık’ dedirtti

Çankırı Emniyet Müdürlüğü tarafından kentin değişik yerlerine kurulan MOBESE kameralarına değişik zamanlarda meydana gelen birbirinden ilgin...

Çankırı Emniyet Müdürlüğü tarafından kentin değişik yerlerine kurulan MOBESE kameralarına değişik zamanlarda meydana gelen birbirinden ilginç kazalar yansıdı.
Görüntülerde, Yeni Mahalle kavşağından geçmeye çalışan bir araç ile ana yoldan hızla ilerleyen araç çarpışıyor. Çarpmanın etkisiyle savrulan araç yol kenarında bekleyen yayalara çarpıyor. Şans eseri yayalar kazayı ufak sıyrıklarla atlatıyor.
Görüntülerdeki diğer kaza ise Lise Kavşağı’nda yaşanıyor. Işık ihlali yapan bir araç ile yeşil ışıkta bekleyen bir araç çarpışıyor. Araç, karşı yolda kırmızı ışıkta bekleyen araçlara çarparak güçlükle duruyor. Diğer araç ise alev alıyor.
Yine aynı caddede ışık ihlali yapan araçlar kaza yapıyor.
MOBESE’lerin kaydettiği diğer görüntüde ise İstasyon Caddesi’nden hızla ilerleyen otomobil ile ara yoldan gelen araç çarpışıyor.
Görüntülerdeki son kazada da İstasyon Caddesi’nden hızla ilerleyen araç sürücüsü ara yoldan çıkan otomobil ile çarpışıyor.
(İHA)

ÖNCEKİ HABERLER
Gazze'de bir İsrail askeri 'kayıp'
Qualcomm'dan 4K destekli yeni mobil işlemci
Adaylığı milli mücadele ruhuna ters
İhsanoğlu’na şok protesto !
Kuruş deyip geçmeyin !
2020 pasaport fiyatları zamlandı 10 yıllık harç bedeli ne oldu?
Yorumlar