BIST 9.332
DOLAR 31,09
EURO 33,72
ALTIN 2.027,90
HABER /  GÜNCEL  /  EĞİTİM

Çanakkale hava durumu okullar tatil mi?

ÇANAKKALE hava durumu kar yoğun geliyor meteoroloji uyardı. Çanakkale'de kar yağışı bu gece başladı ve gün içinde etkisi artacak. Peki Çanakkale'de okullar tatil mi karar geldi.

Abone ol

ÇANAKKALE 'de il genelindeki ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi.

Çanakkale'de olumsuz hava şartları nedeniyle il genelindeki ilk ve orta dereceli okullar bir gün tatil edildi. Kar yağışının zaman zaman devam ettiği kentte kapalı köy yolu bulunmuyor.  

ÇANAKKALE HAVA DURUMU ?

ÇANAKKALE hava durumu son raporları meteoroloji açıkladı. Bursa'da sıcaklıklar 10 derece birden düşüyor.

Çanakkale için 5 günlük hava raporu

AKDENİZ İÇİN ŞİDDETLİ YAĞIŞ UYARISI!

Batı Akdeniz'de başlayan yağışların zamanla etkisini artırarak gece saatlerinden itibaren Doğu Akdeniz kıyı kesimi ile Antalya ve Adıyaman çevrelerinde kuvvetli yağmur ve sağanak, Doğu Akdeniz'in iç kesimleri ve Toroslar Mevkii ile Isparta çevrelerinde kuvvetli karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (sel, su baskını, ulaşımda aksamalar vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Yurt genelinde 5 gün boyunca soğuk, yağışlı ve karlı hava etkili olacak. 18 ocak pazartesi günü kar yağışı özellikle İstanbul ve Ankara'da etkili olacak.

19 İLE BİRDEN KAR ALARMI!

Ülkemizin batı kesimlerinde devam eden sağanak yağmurun akşam saatlerinden sonra etkisini artırarak kar yağışına dönmesi ve yarın (18.01.2016) Marmara'nın güney ve doğusu (İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bilecik, Bursa, Balıkesir ve Çanakkale ), İç Anadolu'nun kuzeybatısı (Ankara, Eskişehir ve Çankırı), Kütahya, Afyonkarahisar, Zonguldak, Bartın, Düzce, Bolu, Karabük ve Kastamonu çevrelerinde kuvvetli (5-20 cm), yer yer yoğun kar yağışı (20 cm ve üzeri) şeklinde olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ulaşımda aksamalar vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.