BIST 11.184
DOLAR 33,04
EURO 36,01
ALTIN 2.563,68
HABER /  GÜNCEL

Bursa'da size de geçirelim kavgası!

Bursa’da vatandaşların karıştığı kavga polise zor anlar yaşattı...

Abone ol

Bir GSM şirketinin satış temsilcisininin, yoldan geçen kadına cep telefonu hattını değiştirmesi için yaptığı çağrı yanlış anlaşılınca büyük bir arbede yaşandı. Çıkan olayları polis güçlükle engelledi.

"HATTINIZLA BİRLİKTE SİZE DE GEÇİRELİM"

Merkez Osmangazi ilçesi eski Santral Garaj mevkiinde bulunan bir GSM şirketinin satış elemanları, operatör değiştirme kampanyası düzenlediler. Şirketler arası geçiş yapmak için vatandaşları ikna etmeye çalışan dört kişiden oluşan satış temsilcilerinden biri, "hattınızı taşıyalım" yerine iddiaya göre yoldan geçen bir kadına, "Hattınızla birlikte size de geçirelim" diye hitap ettiğinin duyulması, vatandaşların tepkisine neden oldu.

Sinirlenen bazı vatandaşlar satış temsilcileri ile önce tartıştı, sonra kavga etti. Olayların büyümesi sonucu altyapı çalışması nedeniyle yol kenarında bulunan parke taşları işyerine atan kalabalığı çağrılan takviye polis güçlükle engelledi. Kavgayla ilgili soruşturmaya başlandı. Polis kaçan müşteri temsilcileri ile sözlü tacizde bulundukları öne sürülen kadının kimliğini araştırıyor.