BIST 1.100
DOLAR 7,33
EURO 8,66
ALTIN 463,57
HABER /  GÜNCEL

Bursa'da kaçan boğa giyim mağazasını birbirine kattı

BURSA'da sahibinin elinden kaçan boğa girdiği giyim mağazasını birbirine kattı. Mağazada çalışanlara büyük panik yaşatan boğayı çağrılan belediye ekipleri sakinleştirdi.

Abone ol

Kurban bayramında kesilmek için alınan boğa sahibinin elinden kurtularak kaçmaya başladı.Uzun süre yakalamak için uğraşılan boğa bir giyim mağazasına girdi. Mağazada çalışan ve müşteriler boğanın mağazaya girmesiyle birlikte büyük panik ve korku yaşadı. Mağaza sahipleri boğayı uzun süre dükkandan çıkartmak için uğratsa da başarılı olamadı.

1 saat mağazanın altını üstüne getiren boğa çağrılan belediye ekiplerinin uyuşturucu iğneyle sakinleştirmesiyle mağazadan çıkartılarak sahibine teslim edildi. Boğanın mağazada dolaştığı esnada çalışan ve müşterilerin büyük korku ve panik yaşadığı görüldü.


Boğanın mağaza girdiğini gören vatandaşlar, "Sahibinin elinden kaçan boğa mağazaya girdi. Ortalığı bir birine kattı. Mağazada büyük bir panik havası oluştu. İçeride mahsur kalan vatandaşları dışarıya çıkarttık. Korkudan fenalaşanlar oldu" dedi.

ÖNCEKİ HABERLER
Bayram namazı Kars'ta kaçta kılınacak? Kars bayram namazı saati
Halı Saha Futbol Federasyonu duyurdu! 4 Ağustos'ta faaliyete başlıyor
Diyarbakır'da DEAŞ operasyonu! Kurban Bayramı'nı kana bulayacaklardı
Hakkari namaz saatleri kurban bayramı namazı kaçta?
Edirne'de korona paniği! Taksi şoförünün testi pozitif çıktı
Hümeyra kapıyı açınca acı manzarayı gördü oğlu Sadık Bigat hayatını kaybetti
Yorumlar 1 yorum