Burcu Özberk Kimdir?

Güneşin Kızları dizisiyle oynadığı karakterle adından söz ettiren Burcu Özberk, kendisi gibi oyuncu olan Alperen Duymaz ile sevgili. Peki Burcu Özberk kimdir nereli kaç yaşında? Burcu Özberk ile ilgili tüm detaylar internethaber'de. Burcu Özberk, 1990 yılında Ankara'da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu Burcu Özberk, "Muhteşem Yüzyıl" adlı diziye 50. Bölümde Pargalı İbrahim Paşa ve Hatice Sultan'ın kızı Huricihan Sultan rolü ile...

Güneşin Kızları dizisiyle oynadığı karakterle adından söz ettiren Burcu Özberk, kendisi gibi oyuncu olan Alperen Duymaz ile sevgili. Peki Burcu Özberk kimdir nereli kaç yaşında? Burcu Özberk ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Burcu Özberk, 1990 yılında Ankara'da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu

Burcu Özberk, "Muhteşem Yüzyıl" adlı diziye 50. Bölümde Pargalı İbrahim Paşa ve Hatice Sultan'ın kızı Huricihan Sultan rolü ile katılmıştır.
Burcu Özberk, Kanal D ekranlarında 18 Haziran 2015 tarihinde Sadullah Çelen yönetmenliğinde başlayan "Güneşin Kızları" adlı dizide "Nazlı Yılmaz" karakterini oyu kadrosunda Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda, Meltem Gülenç, Teoman Kumbaracıbaşı, Funda İlhan gibi isimler yer aldı.