YAZARLAR

Bu milleti asla yenemeyecekler!.. (Pakistan'ın FETÖ' sü!.)

Üst akıl Pakistan'da FETÖ tipi Tahir ül Kadri örgütü ile başardı. Ama Evelallah bu millete bu alçak üst akıl oyunları sökmedi, sökmeyecekte!.

Osman DİYADİNo.diyadin@hotmail.com

Türkiye çok kritik bir süreçte…

Evelallah bu kritik süreci de aşacak…

Son olarak Pakistan’da FETÖ tipi bir yapılanma ile Başbakan’ın indirilişini görünce; Türkiye’nin sadece FETÖ’yedeğil, onun yönetmeni olan ‘üst akıl’a karşı nasıl meydan okuduğunuşimdi daha iyi görüyoruz…

Türkiye’nin, Türk milletinin, Türkiye’yi yöneteniradenin ne kadar gurur duyulacak büyük bir iradeye sahip olduğu,Türkiye’nin herhangi bir Müslüman ülke olmadığı gerçeğini şimdidaha iyi anlıyoruz.

Son yazımda  Türkiye’ye sökmeyen FETÖ’nün kim olduğunuanlatmak için üst CIA ve MOSSAD ile işbirliği yaparak Irak’ı ABD’yeişgal ettiren, Saddam’ı astıran Kesnizani tarikatını yazmıştım…

İşte son hedefte Pakistan oldu…

Amerika'nın emrindeki FETÖ benzeri ezoterik terör örgütlerininyargı, polis ya da askeri darbelerle Amerika adına özellikleMüslüman ülkelerdeki hükümetleri devirmeye  nasıl devamettiğini Pakistan’da da yaşadık!..

Pakistan Başbakanı Navaz Şerif bir gururabidesiydi…

Ama olamazdı!..

Üst aklın işine gelmiyordu!...

Başbakan Şerif;

Son dört yıldır ekonomik istikrar ve kalkınma hamleleri yapmış,Türkiye ile başta ekonomik olmak üzere birçok sahada ilişkisinihızlandırmış, Çin’le 50 milyar dolarlık yatırım anlaşması yapmış,AB ile ticaret ilişkilerini güçlendirmiş, 5.7 büyüme oranıkaydetmişti. Terör olaylarını yok denecek kadar az seviyeyeindirmişti.

Öte yandan Pakistan Kalkınma Programı'yla ekonomik bağımsızlıkplanlarını devreye sokarken, askeri manada oldukça gelişen nükleersilah sahibi olan tek Müslüman ülke gerçeğini ortayakoymuştu...

Türkiye’ye FETÖ ile mücadele konusunda destek verirken"Her koşulda Türkiye'nin yanındayız","Türkiye'nin düşmanları Pakistan'ın dadüşmanıdır", "Gerekiyorsa Katar'a asker göndererekTürkiye'yi destekleriz"  şeklindeki açıklamalarıküresel güçleri rahatsız etmişti…

Hal böyle olunca üst aklın hedefi olmaması mümkün değildi!

Özellikle Ortadoğu ve Doğu’daki ülkelerini metresi gibigören üst akıl, uzun yıllardır FETÖ gibi beslediğiişbirlikçisi ile  Pakistan’da hain planını devreye soktu.

Üst aklın bu kez hain eli;  Tahir-ül Kadrioldu!

İşte üst aklın talimatı ile Pakistan’da FETÖ benzeri biryapıya sahip, Tahir Kadri tarafından kurulmuş ezoterik terör örgütüTahir-ül Kadri mensubu Anayasa Mahkemesi üyeleri, emirle yargıdarbesi yaparak Başbakan Şerif'i görevden aldı…

Yani anlayacağınız Türkiye'de 1960'ların sonundan beri FethullahGülen'in önünü açan 'Ilımlı İslam' uydurması iletoplumda kabul görmesini sağlayan projenin bir benzeri dePakistan'da üst akıl tarafından devreye sokuldu…

Peki kimdi bu Tahir Kadri!

Uzun yıllardır Kanada'da yaşayan Tahir Kadri, ani bir kararlaPakistan'a geri dönerek ülkede iç huzuru bozan eylemler organizeeden; öğretmen, polis, hakim, savcı, asker, bürokrat vediplomatlardan oluşan örgüt üyelerini uzun yıllardır devletesızdıran, uydurma rüyalarla (hâşâ) Peygamberimizden direkt emiraldığını anlatan bir örgüt lideri...

FETÖ’yü hatırladınız mı?

Pakistan Halk Hareketi adında bir siyasi partisi olanTahir Kadri, halk nezdinde bir karşılığı olmamasına karşın Pakistandevletine sızdırdığı açık ve kripto adamları sayesinde siyasi vemedya gücü olan bir örgüt lideri.

FETÖ’yü hatırladınız mı?

İşte Şerif'in azledilmesinin arkasında  yargı ve ordudaetkin olan işte  FETÖ tipi bu Tahir-ül Kadri var.

Yani 'Üst akıl' birkaç yıldır Türkiye gündemindendüşmeyen Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) yapılanmasının birbenzerini Pakistan'da devreye soktu ve başardı!..

"Rüyalarla kitleleri yönlendirme, eğitim kılıfı ilemilletin takdirini kazanma, dinler arası diyalog ve devletin kritiknoktalarına sızma" konularında benzer taktikler izleyenFETÖ ve Kadri'nin ayrıldıkları tek nokta ise sığındıkları ülkeleroldu!..

FETÖ elebaşı 1999 yılında ABD'ye sığınırken, 2007 yılındaPakistan'ı terk eden Kadri'nin durağı ise Kanada olmuştu…

2007 yılında ülkeyi terk edip Kanada'ya giden Kadri, 2013seçimleri öncesi, devlet içine sızdırdığı bürokratların da desteğiile 'Pakistan'ı kurtarmaya geldim' diyereksiyasete atıldı. Aralık 2012'de ülkeye dönerek seçilmiş hükümetesavaş açarken, uyguladığı taktik ve kullandığı söylemler iseoldukça tanıdık.

*

Kadri "Meclis yoktur; yağmacı ve hırsızlarvardır" söylemi ile hükümeti devirmeye çalıştı. Ama 5 aysonraki seçimlerden umduğunu bulamadı. Seçimleri Navaz Şerifkazandı.

Anladınız mı şimdi FETÖ’nün 17/25 yolsuzlukoperasyonunun hükümeti devirmek için kurgulanmış bir kumpasolduğunu?

*

Ülkedeki siyasetçilerden Pakistan Tahriki İnsaf Lideri İmranKhan tarafından Kadri'nin birçok talebi karşılandı. Khan, seçimsonuçlarına usulsüzlük yapıldığı gerekçesiyle itiraz etti.

Anladınız mı şimdi Türkiye’de referandum sonuçlarında‘hile var’ diye yapılan itirazlarla halk üzerinde yaratılan algıoperasyonunu?

*

Yolsuzluk soruşturmalarından beklediği sonucu alamayanKadri, askeri darbelere destek vererek kendine alan açma yolunutercih etti. 1999 yılında General Pervez Müşerref'in Navaz Şerifhükümetini darbe ile devirmesinin ardından ilk seçimde milletvekilioldu.

Şerif'i darbe ile deviren General Pervez Müşerref'in yanında yeraldı. 29 Kasım 2004'te milletvekilliğinden istifa eden Kadri2005'te Kanada'ya gitti.

Anladınız mı şimdi milletvekili olmasa da büyük siyasigüce sahip olarak  Fethullah Gülen’in neden ABD’ye kaçarakörgütünü oradan yönetip hükümeti devirmeyeçalıştığını?

*

Peki;

Uzun bir süre Kanada'da da faaliyetlerine devam eden Kadri’ninPakistan'a dönüşünün hemen ardından hükümeti protesto etmekamacıyla "milyon kişilik yürüyüş" adını verdiğieylem…

Bir milyon kişilik yürüyüşü beklerken beklenen ilgiyi görmemesikatılımcıların yaklaşık 50 binde kalması…

"Parlamento diye bir şey yoktur, sadece hırsız vesoyguncuların bir grubu vardır. Bizim yasama üyeleri aslındayasaları çiğneyenlerdir" diye ortalığı karıştırmayaçalışması…

Bize neyi hatırlatıyor?

Ne kadar benziyor ülkemizde yaşananlara değilmi?

Çünkü üst aklın tezgahı aynı?

Ama üst akıl Pakistan’da başardı. Kadri’nin  ele geçiripyönettiği Pakistan Anayasa Mahkemesi, sözde yolsuzluk iddialarınakarıştığı gerekçesiyle Pakistan’a altın dönemini yaşatan ama üstakla boyun eğmeyen Başbakan Navaz Şerif'i görevden aldı!(1)

*

O nedenle;

Kesnizani, Tahir-ül Kadri neyse işte FETÖ’deo..

Oyun sürüyor!

Anladınız mı şimdi Büyükada’da toplantı yaparkenyakalanan ajanlara üst aklın ve Batı’nın sahipçıkmasını?

Bakın…

Irak bir günde teslim olmuş, Pakistan direnememiş, Arap ülkeleriABD’nin elinde oyuncak olmuş, Türkiye bütün bu saldırılara karşıdimdik ayakta kalmışsa bilin ki şairin dediği gibi‘Göklerden gelen bir karar vardır.’

O nedenle Türkiye’nin, Türk milletinin ve Başkomutan olarakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bütünleşerek ortaya koyduğu obüyük iradenin ne kadar değerli olduğunu şimdi daha iyianlıyoruz!

Bakın…

Yeter ki biz ümmetin sahibi bir milletolalım…

Allah’ın eli bu milletin üzerindedir…

Yoksa 1071’de Malazgirt’te Anadolu’nun üzerine bir güneşgibi doğar mıydık?

Yoksa 1916’da geçilemez denilen Çanakkale’yi geçermiydik?

Yoksa 1919’da Kurtuluş Savaşı destanını yazarmıydık?

Yoksa 15 Temmuz girişimi hainler tarafından erkenealınınca milletçe sokağa inip darbeyi önler miydik?

Bu millet yeter ki bir olsun…

Bu millete FETÖ’ler, Kesnizani’ler, Tahir-ül Kadri’lersökmez..

Bu millet üst akla asla boyun eğmez!

Çünkü bu millet için göklerden gelen bir kararvardır…

O kararın karşısında kimse duramaz..

O karar yaşanıyor…

Yaşanacak da!

İyi okuyun üst akıl alçaklarını!..

Bakın ne demiş Graham Füller denen üst akıl direktörü;

İşte bizim  mücadelemiz bu...

Unutmayalım;

Ümmetin direncini ayakta tutan Türk milletinin ruhudur..

Allah milletimizin,devletimizin ve  kefeni elinde mücadeleeden Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın yar ve yardımcısı olsun...

Hedef Erdoğan değil,Erdoğan üzerinden Türkiye!..

 Kaynak(1) Diriliş Postası/EremŞentürk

Yorumlar4 yorum