DÜNYA

Bir anda oldu! Bunu hiç düşünmediler

Çin'de bir oto tamirhanesinde yaşanan ilginç olay güvenlik kamerasına yansıdı. Aracın önünde duran iki çalışan hiç hesap edemedikleri bir anda yere serildi.

Çin'den milyonlarca kişinin izlediği bu video viral olarak tüm dünyaya yayıldı. Aracın sürücüsü gaza bastığı anda, iki işçinin üzerinde durduğu döşeme hareket etti. İlk bakışta kimsenin ne olduğunu anlamadığı olay anı ise saniye saniye kameraya yansıdı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar