BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,34
HABER /  POLİTİKA

Binali Yıldırım'dan anket cevabı Sultangazi'de konuştu

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında Sultangazi'de esnaf ve halkla bir araya geldi. Anket sorusuna cevap verdi.

Abone ol

İstabul'u karış karış gezen AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım bugün de Sultangazi'de esnaf, halk ve STK temsilcileri ile bir araya geldi.

Programa Cumhur İttifakı Sultangazi Belediye Başkanı adayı Abdurrahman Dursun da katıldı. Yıldırım buradaki programın ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. 

Servisçiler odasının kendisine yaptığı çağrının sorulması üzerine Yıldırım, "Taleplerine baktım. İstanbul'da 60 binin üzerinde servis çeken esnafımız var. Bunlar İstanbul'un öğrencilerini, çalışanlarını her gün taşıyorlar, İstanbul'un yükünü taşıyorlar. Servisçilerimizin sorunlarına gereken ilgiyi, alakayı gösterdik bugüne kadar. Bundan sonra da göstereceğiz." cevabını verdi.

     Yıldırım'ı gördüklerine sevinen vatandaş hatıra fotoğrafı çekti


Gerçek anket sandıktır
Yıldırım, seçimde oy oranlarıyla ilgili hedefinin sorulması üzerine, şöyle konuştu: "Benim çıtam İstanbulluların 31 Mart'ta verecekleri destektir. En gerçek anket, en doğru anket seçim sandığından çıkan ankettir. Ben İstanbul'a güveniyorum, İstanbullulara güveniyorum.

Herkesin başkanı olacağım
İstanbul'un sorunlarıyla baş etmeye çalışan, İstanbul'un geleceğini arayan bütün seçmenlere, 11 milyon seçmenin tamamının desteğini talep ediyorum. Ayrıştırmadan, herkesi kucaklayan, herkesin başkanı olacağıma bütün İstanbulluların huzurunda söz veriyorum" 

ÖNCEKİ HABERLER
Erol Bedir: 15 Mart milat olacak
2019 Hac fiyatları otel konaklama kişi başı kaç lira oldu?
Nihat Zeybekçi: Beni AK Parti'de eleştirebilecek bir kişi var
Murat Kurum'dan imar barışı uyarısı
BM: Türkiye'deki Suriyeliler için 1.5 milyar euro aktaracağız
HES kodu alma mesaj ücretli mi HES kodu nasıl alınır?
Yorumlar 3 yorum