BIST 5.373
DOLAR 21,23
EURO 22,88
ALTIN 1.340,11
HABER /  SEÇİM  /  YEREL SEÇİMLER 2019

Binali Yıldırım: Tempo da iyi, ilgi de, artık gün sayıyoruz!

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, "Seçim çalışmaları güzel gidiyor. Tempo da iyi. İlgi de iyi. Artık gün sayıyoruz" diye konuştu.

Abone ol

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, cuma namazını Kartal Esentepe Mahallesi'ndeki Hicret Camii'nde kıldı. Yıldırım Cuma namazını çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yıldırım, "Seçim çalışmaları güzel gidiyor. Tempo da iyi. İlgi de iyi. Artık gün sayıyoruz" açıklamasında bulundu.

Yıldırım, "1 hafta sonra İstanbullular, Türkiye'de bütün belediyeler karar verecek. Belediye başkanlarını meclis üyelerini seçecekler. Seçimlerin hem İstanbulumuza hem tüm ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.
 
"Söylentilere kulak asmayın"
 
Bir basın mensubunun "Dün akşam bir nevruz programı vardı. İmamoğlu katıldı. Siz biraz geç geldiniz. İmamoğlu ayrıldıktan sonra geldiniz. Değişik söylentiler var. Özellikle ayrılmasını beklediğiniz yönünde. Bu konuyla ilgili ne söyleyeceksiniz? Sorusuna, Yıldırım, “Söylentilere kulak asmayın. Biz programımızı yapıyoruz. Kendisi de programını yapıyor. Malum kampanya çok yoğun. Bir de onunla randevulaşacağız diye programımızda yoktu" şeklinde cevap verdi.