BIST 1.212
DOLAR 7,81
EURO 9,26
ALTIN 482,48
HABER /  MAGAZİN

'Benim için dua edin' demişti! Fulden Uras'tan haber var

Meme kanseri teşhisi sonrası pazartesi günü bıçak altına yatan Fulden Uras'tan haber var. Sanatçının sağlık durumu ile ilgili olarak Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran, ''Net sonuç için patoloji raporu beklenmektedir. Bugün taburcu olacaktır.” dedi.

Abone ol

10 senede 11 kez ameliyat olan Fulden Uras’a rutin kontrolleri için gittiği hastanede meme kanseri teşhisi konulmuştu. Sanatçı Fulden Uras, sağ memesinde tekrarlayan enfeksiyonların yol açtığı doku bozulması nedeniyle yaptırılan ileri tetkikler sonrası pazartesi günü ameliyat edilmişti.

''BUGÜN TABURCU OLACAK''
Sanatçının sağlık durumu ile ilgili olarak Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran şu bilgileri verdi: “Hastamızın problemli alanı geniş olarak temizlenip patoloji incelemesine gönderildi. Net sonuç için patoloji raporu beklenmektedir. Bugün taburcu olacaktır.”

''BENİM İÇİN DUA EDİN'' DEMİŞTİ
Fulden Uras, sosyal medya hesabından emar görüntüsünü paylaşarak, “Sağ göğsümün tamamı, sol göğsümün bir kısmı alınacak. Benim için dua edin” dedi.

Fulden Uras kanser ameliyatında! Çıplak pozları bilinirdi iyilik meleği çıktıFulden Uras kanser ameliyatında! Çıplak pozları bilinirdi iyilik meleği çıktıFulden Uras kanser ameliyatında! Çıplak pozları bilinirdi iyilik meleği çıktıFulden Uras kanser ameliyatında! Çıplak pozları bilinirdi iyilik meleği çıktıHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
Genç Buğrahan 'İşe gidiyorum' diye evden çıktı ama...
Üniversite öğrencilerine FETÖ-PKK uyarısı
Bedelli askerlik ikinci ve üçüncü celp dönemi ne zaman e devlette ilan edilecek?
Annesini taciz edene uçakta yumruk attı!
Adalet Bakanı Gül'den 'Brunson savcısı' ve 'af' açıklaması!
Grip aşısı fiyatları 2020 kaç para oldu nerede grip aşısı yapılır?
Yorumlar