HABER /  GÜNCEL

Mihraç Ural'a suikast! 'Beni MİT vurdu' dedi..

Suriye'de Esed ile birlikte katliamlar yapan, Reyhanlı katliamının mimarı THKP-C lideri Mihraç Ural, Suriye'de uğradığı suikastten yaralı olarak kurtuldu!

REYHANLI saldırısının mimarı olarak yargılanan terör örgütü THKP-C'nin lideri Mihraç Ural, Suriye'de suikast girişimine maruz kaldı ancak yaralı olarak kurtuldu. Esed rejimi ile birlikte Suriye'de de katliamlar yapan Mihraç Ural, kendisini MİT'in vurduğunu iddia etti.

YARALI OLARAK KURTULDU... 7 yıldır iç savaşın devam ettiği Suriye'de, Esed saflarında binlerce masumun ölümünden sorumlu olan ve Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde 52 kişinin öldüğü çifte bombalı araçlı katliamı planlayan Mihraç Ural'a suikast girişimi yaşandı. Terörist Ural, saldırıdan yaralı olarak kurtuldu.

KİM ÜSTLENDİ?.. Ebu Amara Birlikleri Telegram’da Lazkiye kuzeyinde Mihraç Ural’ın konvoyunu hedef aldığını duyurdu. 

"MİT BENİ VURDU" DEDİ... Slinfi yolu üzerinde aracına düzenlenen saldırıdan yaralı olarak kurtulan terörist Mihraç Ural, saldırıyı Milli İstihbarat Teşkilatı'nın düzenlediğini iddia etti. Ural, saldırıda 2 kişinin öldüğünü 2 kişinin de yaralandığını ifade etti.

Mihraç Ural, son olarak Suriye'nin geleceğinin masaya yatırıldığı Soçi Kongresi'ne sahte kimlikle Suriye delegesi olarak katılmış ve Türkiye ile Rusya arasında krize neden olmuştu.
ÖNCEKİ HABERLER
Böyle anne ve teyze görülmedi! Engelli kıza fuhuş yaptırmışlar...
Cemil Bayık'ta böbrek yetmezliği çıktı!
Kuzey Kore lideri Kim verdiği sözünü yineledi
Berat Albayrak'a iki yeni yardımcı atandı
Bankalar Birliği Başkanı'ndan önemli açıklama
Bursluluk sınav tarihleri 2020 İOKBS ne zaman başvurusu
Yorumlar 7 yorum