BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55
HABER /  GÜNCEL

Bakan Özlü arkadaşının oğluna kız istedi

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce'de, arkadaşı Durmuş Arslan'ın oğlu için "Allah'ın emri, peygamberin kavliyle" diyerek kız istedi.

Abone ol

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, arkadaşı Arslan'ın oğlu Serdar Arslan'a, Yeni Mahalle'de ikamet eden Yusuf Dudak'ın kızı Kübra Dudak'ı isteme merasimine katıldı.

TBMM Aile Bütünlüğünün Korunması Araştırma Komisyonu Başkanı Ayşe Keşir'le birlikte ikram edilen kahveleri içen Bakan Özlü, "İlk defa basının huzurunda kız isteyeceğiz. Gerçekten zor bir şey. Hayatımdaki ilklerden bir tanesi de bu oldu" dedi.

Bakanlık görevine atanmasının ardından seçim bölgesi olan Düzce'yi ilk defa ziyaret ettiğini anlatan Özlü, "Her iki aileyi de yakından tanıyoruz, bilerek ve isteyerek geldik buraya. Dünürler de eski arkadaşlar zaten." ifadelerini kullandı.

Bakan Özlü, daha sonra "Usuldendir, o meşhur cümleyi ben de söyleyeyim. Allah'ın emri, peygamberin kavli ile kızınızı, oğlumuza istiyoruz. Çocuklarımız inşallah hayırlı bir yuva kurarlar." dedi.

Milletvekili Keşir ise kendisinin erken evlilik yaptığını belirterek "Gençlerin her zaman evlilik konusunda pratik ve hızlı olmalarından yanayım. Bunu gençlere öneriyorum, bu akşam da bu sebepten dolayı buradayım, çok da mutluyum. Gençler bu işi çok ertelememelidir. Hayırlı işlerde acele etmek lazım. Her iki aileyi de tebrik ediyorum." diye konuştu.

Dudak ailesinden olumlu yanıt alan Özlü, daha sonra gençlerin söz yüzüklerini taktı.

Özlü ve Keşir, daha sonra Yığılca ilçesinde, Levent Yılgın ve Seda Bostan çiftinin düğününe katılarak nikah şahitliği yaptı.

ÖNCEKİ HABERLER
Teslim olan PKK'lılara 'swap testi' işte sonuç!
Binali Yıldırım sonrası en çarpıcı anket sonucu
Zonguldak'taki madenci grevine Binali Yıldırım el attı
Devlet Bahçeli'den Yargıtay'a sert tepki
Kayıp tarih öğretmeni ölü bulundu!
Doya Doya Moda Aleyna Türkoğlu kimdir yaşı kaç kilosu ve boyu
Yorumlar