BIST 1.552
DOLAR 7,37
EURO 8,97
ALTIN 442,69
HABER /  AK PARTİ

Yeni bakan Faruk Özlü'nün ablası bakın ne iş yapıyor?

DÜZCE Bilim ve Sanayi Bakanı olan Faruk Özlü ile sevindi. Yeni bakan Faruk Özlü'nün ablası ise haberi pazarda aldı. Bakan ablası geçimini tarlasında yetiştirdiği sebzeleri satarak sağlıyor.

Abone ol

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı olan AK Parti Düzce Milletvekili Faruk Özlü'nün ablası Düzce'nin Çilimli ilçesi Topçular köyünde yaşıyor. Mürvet Çolak, kardeşinin bakan olduğunu halk pazarında öğrendi.

İlçede açılan halk pazarında evinin bahçesinde yetiştirdiği sebzeleri satan 63 yaşındaki Mürvet Çolak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kardeşi Faruk Özlü'nün 65. Hükümet'te Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı olduğunu pazar yerinde arkadaşlarının söylemesiyle öğrendiğini söyledi.

Yeni bakan Faruk Özlü'nün ablası geçimini yetiştirdiği sebzeleri pazarda satarak sağlıyor. Abla haberi de pazarda öğrendi.

KARDEŞİM ÇOK DÜRÜSTTÜR

"Vatanımıza milletimize hayırlı olsun" diyen Çolak, "Çok mutlu oldum, çok sevindim. Kardeşim çalışkan, dürüst, tuttuğunu kopartır. Dürüstlüğüne diyecek insan yoktur, çok dürüsttür." diye konuştu.

Çolak, Düzce halkının kardeşinden çok beklentisinin olduğunu belirterek, "Çok çalışkan olduğu için Düzce'nin çok beklentisi var. Düzce halkı kardeşimi çok seviyor. Zaten birinci yaptık onu." dedi.

5 KARDEŞLER VE...

Beş kardeş olduklarını anlatan Çolak, Özlü'nün sık sık kendilerini ziyaret ettiğini dile getirdi.

Çolak, "Beş yıldır Ankara'da. Buraya geldiklerinde rahmetli babam tembih ederdi, 'Oğlum derdi, siz devlete çalışıyorsunuz, fazla çalışın, sakın eksik çalışmayın, dürüst çalışın.' derdi. O da 'Peki baba.' derdi. Babamı çok severdi, babam da evladını çok severdi." ifadesini kullandı.

Mürvet Çolak, bahçesinde yetiştirdiği fazla ürünlerini pazara getirip sattığını söyledi.

ÖNCEKİ HABERLER
İsmal Türüt'ten Bahçeli'ye ağır sitem!
Silopi'de çatışma! 3 PKK’lı öldü!
Kardeşinin bakan olduğunu pazarda öğrendi
Erdoğan'dan yeni hükümet için ilk yorum
YPG ve ABD'nin Rakka operasyonu başladı!
Bahçeli istifaya mı hazırlanıyor?
MHP kurultayı ne zaman Devlet Bahçeli tarih verdi
O ülkeden Binali Yıldırım'a sürpriz telefon!
Çeyrek altın fiyatı dip yaptı 24.05.2016 altın yorumları!
Kılıçdaroğlu'ndan o isme: Sen Müslüman bile olamazsın
Yorumlar 11 yorum