HABER /  AK PARTİ

Bakan Murat Kurum: CHP; çöp, çamur ve çukur olarak tarihe geçti

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, CHP ile Türkiye’nin hiç bahar görmediğini söyleyerek "CHP çöp, çamur ve çukur olarak tarihe geçti" diyerek tepki gösterdi.

Abone ol

Bir takım incelemelerde bulunmak üzere Kars’a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, CHP ile Türkiye’nin hiç bahar görmediğini belirterek, "CHP çöp, çamur ve çukur olarak tarihe geçti" dedi.

"Beka meselesi üzerinden bu birleşik devam ediyor"

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nde konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “31 Mart’ta Cumhur İttifakı'nı kurduk ve Cumhur İttifakı üzerinden bu kutlu beraberlik üzerinden bu ülkenin beka meselesi üzerinden bu birliktelik devam ediyor. Bu birlikteliğin içinde güven var, karşılıklı sevgi ve saygı var." diye konuştu.

"Zillet ittifakı kurdular"

Kurum, "Biz bu birlikteliği kurmuşken diğer tarafa da bakıyorsunuz onlar da zillet, illet ittifakını kurdular. Bu ittifakın içinde diyorlar ki Mart’ın sonu bahar. Ben de Karslı kardeşlerime soruyorum. Cumhuriyet Halk Partisi döneminde bu şehirler Karsımız, bu ülke hiç bahar gördü mü, görmedi. Biz bunların belediyecilik kariyerini, karnesini de biliyoruz, ikisi de sıfır. Bunların dönemi çöp, çamur, çukur dönemi olarak tarihe geçti, milletimizin hafızasına geçti. O dönemi bitiren AK Parti'dir, AK belediyeciliktir, Recep Tayyip Erdoğan'dır” dedi.

"Projelerin yapımını gerçekleştireceğiz"

Bakan Kurum, "İnşallah biz de aynı vizyon çerçevesinde milletvekillerimizden, bakanlarımızdan aldığımız bayrağı çok daha yukarı taşımak suretiyle sizlere hizmet etme aşkıyla bu projelerimizi geliştireceğiz. Bu projelerin yapımını gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Ankara için son seçim anketi geldi kritik detay dikkat çekti Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
iPad Mini tanıtıldı işte Türkiye fiyatı ve özellikleri
Nevruz ne zaman 2019 nevruz bayramı adetleri evlilik rivayeti nedir?
Türkiye Çin ve Hong Kong’un arkasından üçüncü sırada
Barcelona'ya Suarez'den kötü haber
BM Komisyonu'ndan İsrail'e "savaş suçu" ısrarı!
YDS başvuru tarihi son gün ÖSYM YDS başvuru ücreti hangi bankaya ödenir?
Yorumlar 6 yorum