HABER /  CHP

Bahçeli paylaşımı yapan CHP'liye meydan dayağı!

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin Söğüt'te yaşadığı talihsiz kazanın görüntülerini paylaşan CHP'li Mücahit Avcı saldırıya uğradı. Avcı, geçtiğimiz dönemde aralarında MHP'li yöneticilerin de bulunduğu bazı isimler tarafından tehdit edildiğini ileri sürmüştü.

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin 731. Ertuğrulgazi'yi Anma Ve Söğüt Şenlikleri'ndeki düşme görüntüsünü paylaşan CHP'li Mücahit Avcı saldırıya uğradı. Bahçeli paylaşımından dolayı tehdit edildiğini söyleyen Avcı, twitter'dan aralarında MHP'li bazı yöneticilerin de bulunduğu kendisine yönelik tweetleri paylaşmıştı.

CHP'li Mücahit Avcı saldırıya uğradı. Bazı sosyal medya hesaplarından yayınlanan videoda Avcı'nın darp edildiği görüntüler yer alıyor. 

Avcı, geçtiğimiz haftalarda MHP lideri Devlet Bahçeli'nin Söğüt'te düzenlenen şenliklerdeki düşüş görüntülerini paylaşmış ve MHP lideri için de "Kırmızı halıda kafası üzerinde yürüyen şahıs.." ifadesini kullanmıştı.

"Tehdit ediliyorum"

Avcı, MHP lideri Devlet Bahçeli'ye yönelik paylaşımının ardından tehdit edildiğini duyurmuştu. Twitter'dan aralarında MHP'li bazı yöneticilerin kendisiyle ilgili tweetlerini de paylaşan Avcı, ideolojilerin ve liderlerin tanrı yerine konulduğunu ileri sürmüştü.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
İsmail Saymaz'dan İmamoğlu paylaşımı için özür
Kamyon devrildi! Otoyolda uzun kuyruk oluştu
Siirt'te kayalıklardan düşen 9 yaşındaki çocuk öldü
Ankara'da salgın hastalık iddiasına açıklama
Kestiği ağacın altında kalarak can verdi
Ankara İstanbul hızlı tren fiyatları kaç para TCDD yeni fiyatları
Yorumlar 55 yorum