HABER /  MAGAZİN

Aslıhan Gürbüz nereli eşi kimdir? Ufak Tefek Cinayetler'in Merve'si

‘Ufak Tefek Cinayetler’ Merve rolünü Aslıhan Gürbüz oynuyor. Aslıhan Gürbüz ile birlikte dizinin başrolünde Bade İşcil, Tülin Özen ve Gökçe Bahadır var peki kimdir Aslıhan Gürbüz aslen nereli?

‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinde anlatılan bu hikâyenin en çok ilgi gören karakteri, Merve oldu. Çevirdiği bütün entrikalara rağmen sevilen Merve karakterine hayat veren kişi oyuncu Aslıhan Gürbüz de haliyle merak konusu oldu. Peki kimdir Aslıhan Gürbüz?

Aslıhan Gürbüz nereli: 16 Şubat 1983 tarihinde Çanakkale‘de doğan Aslıhan Gürbüz baba tarafından aslen Eskişehir Seyitgazi’lidir. 5 yaşında babasının işi nedeniyle, İstanbul‘dan, Bursa İnegöl‘e taşınmışlar. İnegöl’de ikamet eden babası Turgut Gürbüz vefat eden Aslıhan Gürbüz'ün Ayhan isminde bir erkek kardeşi vra. 

Aslıhan Gürbüz nere mezunu?: Bursa’nın İnegöl İlçesinde Müşerref ufak tefek cinayetler merve aslıhan gürbüz kimdir Muzaffer Samda İlköğretim Okulunda okuyan Aslıhan Gürbüz, Meslek lisesinde Bilgisayarlı Muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

Aslıhan Gürbüz'ün eşi kimdir : Aslıhan Gürbüz, Temmuz 2011 yılında oyuncu Kerem Kupacı ile evlendi. Gani Müjde ve eşi Belma Canciğer‘le tekne tatili yaparken tekne kaptanı Gani Müjde nikahlarını kıymıştır. Aslıhan Gürbüz'ün bu evliliği uzun soluklu olmadı ve 3 yıl sonra bitti. Ocak 2014 de Aslıhan Gündüz kocası Kerem Kupacı'dan sessiz sedasız boşandı.

Aslıhan Gürbüz'ün oynadığı diziler :  “Bir Bulut Olsam” dizisinde, başrollerinde rol aldı. 2010 yılından 2012 yılına kadar atv’de yayınlanan Türk sit-com “Yahşi Cazibe” dizisinde Azerbaycanlı karakter Cazibe’yi canlandırdı. 14 Ocak 2014 tarihinde Kanal D Ekranlarında gösterime giren “Zeytin Tepesi” dizisinde başrol oyuncusu olarak Aslıhan Gürbüz oynuyordu.

Ödülleri : 2011 – 38. Altın Kelebek Ödülleri, En İyi Kadın Komedi aslıhan gürbüz kimdir ufak tefek cinayetler merveOyuncusu – Yahşi Cazibe
2011 – 2011 Antalya Televizyon Ödülleri, En İyi Kadın Komedi Oyuncusu – Yahşi Cazibe
Tiyatro: 2008 – Zorla Güzellik – Kenter Tiyatrosu

Filmleri : 2004 – Büyük Buluşma
2008 – Gonca Karanfil
2009 – Bir Bulut Olsam
2009 – Kanal-İ-Zasyon
2011 – Labirent
2010 – 2012 – Yahşi Cazibe
2014 – Zeytin Tepesi dizisi

Ufak Tefek Cinayetler'in Merve'si Aslıhan Gürbüz bambaşka biri çıktı

ÖNCEKİ HABERLER
Yasak Elma Özge Şimşek kimdir Talat Bulut'u tacizle suçladı
"Kadıköy 1. Sahaf Günleri" başlıyor
Işık Üniversitesi Yüksek Lisans ve Doktora başvuruları
Hamile kadınlar için yaza özel uzmanından 15 tüyo
SpaceX telekom uydusu fırlattı
AKUT Güvendeyim uygulaması nereden indirilir AKUT Güvendeyim nedir?
Yorumlar 1 yorum