BIST 1.212
DOLAR 7,80
EURO 9,26
ALTIN 481,93
HABER /  MAGAZİN

Yasak Elma Özge Şimşek kimdir Talat Bulut'u tacizle suçladı

Yasak Elma dizisinin set asistanı Özge Şimşek taciz iddiası ile gündemde. 19 yaşındaki Özge Şimşek, Talat Bulut tarafından tacize uğradığını söylüyor.

Abone ol

62 yaşındaki Talat Bulut bugünlerde oynadığı Yasak Elma dizisindeki taciz iddiasi ile gündemde. Dizinin setinde asistan olarak çalışan 19 yaşındaki Özge Şimşek ünlü oyuncunun tacizine uğradığını söyledi. Hande Ataizi de rol aldığı bir dizide benzer bir taciz yaşadığını açıkladı.

Talut Bulut rol aldığı Yasak Elma dizisinde set asistanı olarak çalışan Özge Şimşek'i taciz etmekle suçlanıyor. 19 yaşındaki Özge Şimşek, yaşadıklarını şöyle anlattı:

-'Talat Bulut'un kravatını düzeltecektim, 'Gel, arka tarafta bakalım' dedi. Orada beni dudağımdan öptü ve gitti. O olayın şokuyla kaldım öylece ve yapım ekibinin yanına çıktım. Beni öperken yanımda kimse yoktu. Ama beni oraya çağırırken şahitlerim var. Dava açacağım şahitlerimle. Maddi-manevi tazminat davası değil ceza davası açacağım. Yaptıkları cezasız kalmamalı, başka kimse benimle aynı şeyi yaşamasın.'

Özge Şimşek, oyuncunun menajerinin uzlaşmak istediğini ama kendisinin kabul etmediğini de söyledi.

DİZİNİN YAPIMCISI NE DEDİ?: Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy ise "Bu olayla ilgili eğer savcılık davaya ve soruşturmaya karar verirse Talat Bulut'la sözleşmeyi feshedeceğim. Yargı sürecini bekleyeceğiz" dedi.

TALAT BULUT NE DİYOR? : Yaşananların ardından Talat Bulut'un avukatı yazılı bir açıklama yayınladı. Açıklama şöyle:
-"Müvekkilim Talat Bulut hakkında bir kaç gündür sosyal medyada ve bu gün diğer medya organlarında ortaya atılan iddialar tamamen asılsızdır. Talat Bulut 42 yıl boyunca sanat hayatını saygın bir şekilde sürdürmüş ve toplumsal konulara duyarlılığı ile de sevenlerinin takdirini kazanmış, oldukça sevilen bir sanatçıdır. Bir genç kız babası olan müvekkilim toplumun hassas olduğu bir konuda zan altında bırakılmış, toplum önündeki itibarı zedelenmeye çalışılmıştır. Müvekkilim hakkındaki tüm iddiaları reddetmekle beraber konunun ilgili tarafına karşı yasal başvuru hakkımızı derhal kullanacağımızı kamuoyuna saygılarımızla bildiririz."

Talat Bulut'un eşi kimdir kızı Hazal Bulut ve taciz suçlaması

ÖNCEKİ HABERLER
Işık Üniversitesi Yüksek Lisans ve Doktora başvuruları
Hamile kadınlar için yaza özel uzmanından 15 tüyo
SpaceX telekom uydusu fırlattı
Ramazan'da kilo almamak için sahurda bunu için tok kalın
İnce, 'bedelli askerlik' için ne dedi?
Karabük'te evde yaşlı veya kronik hastası bulunan Kovid-19 hastaları yurda yerleştirilecek
Yorumlar