BIST 1.452
DOLAR 8,27
EURO 10,05
ALTIN 487,46
MEDYA

Arka Sokaklar 523. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar dizisi 523. yeni bölümüyle 20 Eylül 2019 Cuma akşamı Kanal D'de olacak. Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Arka Sokaklar 523. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler olacak? Arka Sokaklar 20 Eylül 2019 Cuma akşamı Kanal D'de...

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Afili Aşk 14. bölüm 2. fragmanı
Kimse Bilmez 14. bölüm 2. fragmanı
Canevim 15. bölüm 2. fragmanı
Zalim İstanbul 11. bölüm 2. fragmanı
Ankara'da evinden kötü koku gelen kişi ölü bulundu
15 Temmuz gazisi Ankara'da evinin balkonunda uçak yapıyor
Aydın Kuşadası'nda vidanjör köprülü kavşakta asılı kaldı
Hindistan’da barınaklarını su basan aslanlar sokağa indi
İstanbul Beyoğlu'nda 2 İngiliz otelde ölü bulundu
60 saniyede bugün (13 Eylül 2019)
Yorumlar