HABER /  SPOR

Arjantin'de Maradona çılgınlığı

Diego Armando Maradona, teknik direktörlük kariyerine ülkesinde devam edecek. Arjantin efsanesi, Gimnasia'nın başına geçti, taraftarla buluşması renkli ve coşkulu anlara sahne oldu.

Maradona futbol dünyasını renklendirmeye ülkesinde devam edecek. Arjantin efsanesi, ligde çıkış arayan Gimnasia'nın başına geçti. On binlerce taraftar yeni teknik direktörleri için stada akın etti. Maradona'nın mikrofonu eline almasıyla coşku iyice arttı.

Maradona son olarak Meksika'da Dorados'u çalıştırmış, ilk yılı tamamlamadan sağlık sorunları nedeniyle görevini bırakmıştı. Diego Armando Maradona, teknik direktörlük kariyerinde istikrarı ve başarıyı yakalayamasa da futbol tarihinin en önemli ikonlarından birisi. Arjantin 1986'da Dünya Kupası'nı kazanırken spot ışıklarının altında Maradona vardı.Çalkantılı bir hayatı var
Arjantin efsanesi, görkemli kariyeri boyunca, spor basını kadar magazin basınının da en çok takip ettiği isimlerin başında geliyordu. Maradona uyuşturucu ve alkol bağımlılıkları nedeniyle hayatının önemli bir bölümünü tedavi merkezlerine ve hastanelerde geçirdi.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Aşure günü neler yapılır 2 rekatlık aşure günü namazı kılınışı nasıl?
TCMB repo ihalesiyle piyasaya 7 milyar lira verdi
Ünlü yatırımcı Mobius Capital Partnes'ın kurucusu Mark Mobius'tan altın tavsiyesi
İBB Meclisinde MHP ile İYİ Parti resmen ayrıldı
A Milli Futbol Takımı, Moldova'ya gitti
Erol Özmandıracı kimdir kaç yaşında Naz Elmas'ın eşi ne iş yapıyor?
Yorumlar