BIST 4.963
DOLAR 18,63
EURO 19,55
ALTIN 1.072,16
HABER /  MEDYA

Aramızda Kalsın 30. bölüm fragmanı

Aramızda Kalsın yeni bölümüyle 1 Mayıs Perşembe saat 20:00'de Star'da...

Abone ol

Bahattin Celepoğlu, o gün Hüsne'ye akşamki büyük yıldönümü için hazırlık yapmasını söyleyerek evden ayrılır. Hüsne ses etmez. Bahattin evden çıkar çıkmaz evin bütün kadınlarını bir meraktır alır: Bugün neyin yıldönümü? 
 
Evlilik yıldönümü değil, çocukların doğumu değil... Hüsne ne kadar uğraşırsa uğraşsın o günün önemini bir türlü hatırlayamaz. Bahattin'den de tiyo alamayan Hüsne çaresiz hazırlıklara başlar. Ve böylece ardı arkası kesilmeyen komik olaylar silsilesi de başlamış olur. Yanlış anlama kurbanı olan Hüsne, evlilik fotoğrafını yenilemek isteyince olaylar daha da komik bir hal alır.
 
Ceylan, Ali’nin kendisini kıskanmasını isterken olaylar hiç umulmadık bir şekilde gelişir ve Ali, Ceylan’ı çok üzecek bir karar verir. 
 
Mahir ve Arife aşklarını doludizgin yaşarken en olmayacak kişiye yakalanır. İkilinin gizli saklı yürüyen ilişkisi deşifre olmak üzeredir.
 
Evinde sapık tarafından kıstırılan Görkem, Civan’ı telefonla aramak için büyük bir riske girer. Görkem için tehlikeli bir oyun başlamıştır. 
 
Civan’ı görmek için çalıştığı lokantaya giden Yadigar, hayatı boyunca unutmayacağı ve Civan’ı bir kalemde silip atacağı bir manzara ile karşılaşır.