BIST 1.374
DOLAR 8,12
EURO 9,79
ALTIN 463,02
HABER /  GÜNCEL  /  EĞİTİM

AÖF soru cevapları e-öğrenme panel girişi

AÖF soru cevapları 16 aralık anadolu.edu.tr e-ogrenme panelinde açıklandı. AOF sınav soru ve cevaplarını öğrenmek için öğrenciler anadolu.edu.tr'ye girerek T.C numarası ile e-ogrenme paneline giriş yapacak.

Abone ol

AÖF sınav soru ve cevapları açıklandı. Güz dönemi aof soru cevapları anadolu.edu.tr adresinde e-ogrenme panelinden indirilecek. Öğrenciler aof soru cevaplarını TC/TKCKN ve şifrelerini yazarak öğrenebilecek. AÖF sonuçlarının ise en geç 1 hafta içinde açıklanması bekleniyor.

Sınav sonuçları sınavın yapıldığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde AÖF sistemi üzerinden yayınlanıyor. AÖF sınav sonuçlarını görüntülemek isteyen öğrenciler sisteme kimlik numarası ve şifre yazarak giriş yapabiliyorlar.

AÖF DEĞERLENDİRME SİSTEMİ
 
Anadolu Üniversitesi merkezî açıköğretim ve uzaktan öğretim sistemine göre eğitim-öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerindeki dönemlik-kredili sisteme dayalı olarak yürütülen program ve bölümlerin ölçme ve değerlendirmesinde kullanılan “Bağıl Değerlendirme Sistemi” kaldırılarak yerine “Öğrenci Değerlendirme Sistemi” getirilmiştir.
 
Yeni sistemde, öğrencilerimizin bir dersten başarılı sayılabilmesi için 35,00 ya da üzerinde başarı puanı alması gerekmektedir.
 
GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAVI DEĞİŞİKLİĞİ
 
Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerindeki önlisans ve lisans programlarına kayıtlı aktif öğrenciler 23-24 Ocak 2016 tarihlerinde seçmiş oldukları sınav merkezlerinde güz dönemi dönem sonu sınavına katılacaklardır.
 
Güz dönemi dönem sonu sınavı için 13 Aralık Pazar günü saat 23.30’a kadar sınav merkezi değişikliği yapan öğrenciler, dönem sonu sınavlarına yeni sınav merkezlerinde girebilirler.
 
Öğrenciler, sınav merkezi değişiklik işlemlerini www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin “Öğrenci Girişi” bölümüne T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak kendi sayfalarından, AÖF bürolarından ya da Açıköğretim Etkileşim Merkezinin 0850 200 46 10-19 (10 Hat) ve 444 10 26 telefon numaralarını arayarak yapabilirler.
 
 AÖF SINAV TAKVİMİ
 
 
 

ÖNCEKİ HABERLER
27 Rus gemisine el konuldu
Teröristler Şırnak'ta iki okulu bastı! Olaylar sürüyor
Rusya'ya röportaj veren CHP'li Erdem'e soruşturma!
Istanbul Photo Awards 2015 başvuruları son tarihi
Melis - Erdem görücüye çıktı bu görüntüleri olay
Metropolis'te Zeus için kült alanı bulundu
FED faiz kararı dolar ne olur kıyamet senaryoları!
Yılbaşı tatili kaç gün 31 aralık yarım gün mü?
Hergün metrobüse binen ünlü sanatçı
Facebook ve Twitter'da nefret söylemine dikkat!
Yorumlar