BIST 8.026
DOLAR 28,90
EURO 31,46
ALTIN 1.924,11
HABER /  GÜNCEL

Ankara patlaması görgü tanığı şok detayı anlattı!

ANKARA patlaması sonrası görgü tanığının anlattıkları kan dodnurdu. 34 kişinin hayatını kaybettiği kahereden patlamadaki detayı olay yerinde bulunan 28 yaşındaki Doğan Aşık anlattı.

Abone ol

ANKARA patlaması nasıl oldu, olay anında neler yaşandı? Kahreden terör saldırı sonrası Ankara'daki patlamanın en yakın görgü tanığı 28 yaşındaki Doğan Aşık olay anını ve sonrasında yaşananları bir bir anlattı.

Olayın şokunu yaşayan 28 yaşındaki Doğan Aşık, Ankara Kızılay Meydanı'nda yaşanan saldırıyı anlattı.

Ankara'da Kızılay Meydanı'nda seyir halindeki bomba yüklü araçla saldırı yapıldı. Olayda 30 kişi olay yerinde, 4 kişi de hastanede hayatını kaybetti. 19'u ağır 125 kişinin yaralandığı açıklandı. Görgü tanıklarından biri de olayın şokunu yaşayan 28 yaşındaki Doğan Aşık'tı. Aşık, Ankara Kızılay Meydanı'nda yaşanan saldırıyı anlattı.

"OTOBÜSTE 30 KİŞİ VARDI"

Ateş, "Kızılay-Balgat otobüsüne bindim; otobüste 30 kişi vardı. otobüs biraz yavaşladı. Arabaya yaşlı bir kadın bindi; yerimi ona verdim.

"GÜM DİYE BİR ŞEY PATLADI"

Aradan bir iki saniye geçmeden araba biraz yavaşladı. Güm diye bir şey patladı.

"YANIMDAKİ 2 KİŞİ CAMDAN ÇIKTI"

Aracın içinde ben de vardım. Yanımda iki kişi vardı camdan çıktılar. Araba otobüse çarptı. ben Bu Türkiye'yi bırakmam. Bu ülkenin ekmeğini yiyorum. Bu ülkenin çocuğuyum. Türkiye'yi bırakmayacağım. Ölürsem ölürüm." dedi.