BIST 2.405
DOLAR 16,70
EURO 17,49
ALTIN 968,84
HABER /  MAGAZİN

Ali Taran'ın ofisini bu yüzden basmış!

Ayşe Özyılmazel'in boşandığı reklamcı Ali Taran'ın ofisini basma nedeni ortaya çıktı... İşte ayrıntılar...

Abone ol

Ünlü reklamcı Ali Taran ile 10 ay süren olaylı evliliğini 27 Nisan'da tek celsede bitiren Ayşe Özyılmazel, önceki gün eski eşinin ofisini bastı.

Milliyet'in haberine göre haftasonu Çeşme'de tatil yapan Özyılmazel, pazartesi İstanbul'a dönüşünde öfkesine hakim olamadı ve Taran'ın Levent'te mart ayından beri home ofis olarak kullandığı iş yerini bastı.

TARAN KEYFİM YERİNDE DEDİ ÇİLEDEN ÇIKTI

Özyılmazel'in bir süredir eski eşi Taran'ın biten evlilikleri hakkında yaptığı "Keyfim yerinde... Boşandıktan sonra rahatladım, boşanmam o kadar da önemli değil. Ayşe'yi görsem kolay kolay selam verip konuşacağımı sanmıyorum" şeklindeki açıklamalarına fena halde sinirlendiği öğrenildi.

Özyılmazel pazartesi akşam üzeri ofisini bastığı Taran'ın üzerine yürüdü ve eski eşine "Beni rahat bırak" diyerek küfürler yağdırdı. Ardından Taran'ın ofisinden ayrılan Özyılmazel, olay sonrası twitter sayfasına "Küfür etmek bazen bünyeye çok iyi geliyor net! Ama siz etmeyin canlar!"yazdı.

"CAMLARI TAŞLAMADIM" DİYEMEDİ

Olay sırasında Taran'ın ofisinin camlarını taşladığı yönündeki söylentinin kesinlikle doğru olmadığını belirten Özyılmazel, yakınlarına "Bu kadar olaya taş olsanız çatlardınız" dedi. Artık hayatında huzur aradığını belirten Özyılmazel yaptığı yazılı açıklamada ise, "Huzur aranınca bulunan birşey midir bilemiyorum. Ama hepimiz gibi arıyorum. Turp gibiyim desem abartıya girer. Elimden gelini yapıyorum., Duygusal olarak yorgunum, çok yorgunum. Birilerinin davranışlarına kafa yormak yerine, enerjimi üzüntüye harcamak yerine çalışmak, üretmek istiyorum. Yazılacak şarkılarım, yazılarım, kitabım, yapılacak programlarım, konserlerim var.

Gözümün içine bakan şahane bir ekibim, inşallah önümde umutla beklediğim günlerim var. Ancak, bazen huzurumu bozacak hareketlerle karşılaşıyorum. Bu hareketlere anlam veremediğim için de sabrım taşabiliyor. Fazla zorlanırsa sabrın sonu gelebilir değil mi? Eğer sabrımın taşması çevreye rahatsızlık verdiyse, çevredeki insanlardan özür dilerim. Huzuru ararken, huzur kaçırmak olmaz. Tek bir ricam var, beni rahat bıraksınlar. İsim vermeye gerek yok. Onlar kendilerini ve ettiklerini gayet iyi biliyorlar. Ben de bildiğim şeyi yapayım, huzur içinde çalışayım, hayatımı yaşamaya devam edeyim" cümlelerine yer verdi.

KUAFÖRÜNE GİTMEYE BAŞLAMIŞ

Özyılmazel'in eski eşinin hakkında yaptığı negatif açıklamalara karşın peşini bir türlü bırakmadığını görünce çılgına döndüğü ve soluğu ofisinde aldığı ortaya çıktı.

Nişantaşı'nda oturan Özyılmazel, bir süredir ara sokakta, pek de bilinmeyen bir kuaföre gidiyordu. Özyılmazel, Ali Taran'ın da bu kuaföre gelmeye başladığını öğrenince önce büyük şok yaşadı.

Ardından Taran, Özyılmazel'in aynı zamanda en yakın arkadaşı olan menajeri radyocu Yasemin Şefik'i programdayken "Yasemin seni çok özledim" diyerek ziyaret ettiğini öğrendi. Taran'ın tutarsız hareketlerinin psikolojisini bozduğu öğrenilen Özyılmazel'in, birikmiş olayların da etkisiyle "Beni rahat bırak" diyerek ofisini bastığı ifade edildi.

Ali Taran geçen haziran ayında kanser hastası olan 21 yıllık eşi Selma Ann Desmond'dan boşandıktan 18 gün sonra 1 Temmuz'da Ayşe Özyılmazel'le evlenmiş, Selma Ann Desmond 5 ay sonra 23 Kasım'da vefat edince de derin bir pişmanlık yaşamaya başladığını itiraf etmişti. Desmond'un vefatı çiftin evliliğini sarsmıştı.

ÖNCEKİ HABERLER
Türkçe Olimpiyatların'nı sallayan çocuk
Türkçe Olimpiyatların'nı sallayan çocuk
Düz vites fiyatına otomatik vites alın
Düz vites fiyatına otomatik vites alın
İşte İstanbul'un 3. havalimanının yeri
İşte İstanbul'un 3. havalimanının yeri
Erdoğan CHP sahillerine iniyor!
Erdoğan CHP sahillerine iniyor!
İstanbul'da KCK operasyonu
İstanbul'da KCK operasyonu
35.5'u neden il yapmak istiyorlar?
35.5'u neden il yapmak istiyorlar?
Madonna kırmızı halıyla karşılandı
Madonna kırmızı halıyla karşılandı
Wisconsin vali seçimlerini Cumhuriyetçi aday kazandı
Wisconsin vali seçimlerini Cumhuriyetçi aday kazandı
Savcı polisleri şoke etti
Savcı polisleri şoke etti
İstanbul'da fuhuş operasyonu!
İstanbul'da fuhuş operasyonu!