BIST 7.914
DOLAR 28,98
EURO 31,21
ALTIN 1.866,62
HABER /  GÜNCEL

Aldatılan genç kadından ibretlik intikam

Amerika'da kocasının aldattığını öğrenen genç kadın, öyle bir intikam planı yaptı ki tüm dünya onu izledi. İşte yaşananları kameraya alıp sosyal medyada yayınlayan genç kadının hikayesi;

Abone ol

ABD'de kocasının kendisini en yakın arkadaşıyla aldattığını öğrenen Leslie Varner, öyle bir tuzak kurdu ki tüm dünya onu izledi. Kocasının ihanetini kameraya alan Leslier, yaşananlar Facebook'ta paylaştı. İhanet kısa sürede 2 milyon kişi tarafından izlendi.

Amerika Birleşik Devletleri'nin Idaho eyaletinde yaşayan Leslie Varner, kocası Cody Warner ile en yakın arkadaşının Facebook’ta mesajlaştığını gördü ve olanlar oldu. 3 senedir sadakatsiz eşi tarafından aldatıldığını farkeden öfkeli eş Leslie, zekice bir plan kurdu ve kocasını en yakın arkadaşının evine çağırdı.

AN BE AN KAYDETTİ

Olaylardan habersiz Cody, Sam ile buluşacağını zannediyordu. Elinde kamerasıyla beklemeye başlayan Leslie, önce en yakın arkadaşıyla evliliği hakkında konuşmasını daha sonra da eşinin sorduğu sorular karşısındaki reaksiyonunu kayıt altına aldı.Bu ilginç görüntülerin yer aldığı video Facebook’ta yayınlanmasından kısa bir süre sonra 2 milyon kişi tarafından izlendi. Çocukları da olan genç çiftin şimdi boşanma süreçleri gündemde.

Video öncellikle Leslie ve Sam’in aldatan eş Cody’e tuzak kurduklarını anlatmasıyla başlıyor. Taraflar videoda kimliklerini açıklıyor ve ardından yakın arkadaş Sam konuşmaya başlıyor: "Bunu yıllardır deniyor" diyor ve ekliyor "Sonunda onu iş üstünde yakalayacağız’’

Videonun devamında kapının açılma sahnesi ekrana geliyor ve karşısında Sam’i görmeyi bekleyen Cody şoka uğruyor.