BIST 1.320
DOLAR 7,95
EURO 9,44
ALTIN 461,76
HABER /  SAĞLIK

Akıl almaz ölüm! Öksürürken ciğerini kustu

Kalp çarpıntısı rahatsızlığı nedenile hastaneye giden adam doktorlar tarafından hemen tedavi altına alındı. Ancak öksürüğü bir türlü geçmeyen genç adam resmen ciğerini kustu

Abone ol

AMERİKA Birleşik Devletleri'nde kalp rahatsızlığı ile hastane giden adam eşi benzeri görülmemiş şekilde hayatını kaybetti. California'da yaşayan 36 yaşındaki  hasta kalp çarpıntısı şikayetiyle hastaneye gitti.

Hasta adam hemen tedavi altında aldı. New England Journal of Medicine'da yer alan bir habere göre doktorlar hastanın kalbinin tamamen tıkanmış olduğunu tespit edince 36 yaşındaki adama ameliyatla kalp pili takıldı. Ameliyat sonrası hasta adam bir hafta boyunca yoğun bakımda kaldı ve oksijen destek ünitesine bağlandı.

Ancak şiddetli öksürmeye başlayan genç adamın ağzından bir anda akciğerinin bronş ağacı bölgesi çıktı. Bronş ağacını kusan hasta, bu durumdan sonra daha da kötüleşmeye devam etti.

Ancak doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen genç adam kurtarılamadı. Doktorlar yaptıkları inceleme sonrası genç adamın kalbinde ejeksiyon fraksiyonu ve biküspit aort darlığı olduğunu söyledi.

ÖNCEKİ HABERLER
Ankara'da cenaze dönüşü feci kaza! Çok sayıda yaralı var
Almanya iş başvurusu nasıl yapılır başvuru formu doldur
Fikret Orman: Kulüpler oy birliği ile metnin arkasında
Cebinde hem MİT hem MOSSAD kimliği taşıyordu
Dil koparan tacizde mahkeme kararını verdi
Aktif Rasyosu nedir uygulama neden kaldırıldı? Aktif Rasyosu anlamı
Yorumlar 10 yorum