HABER /  MEDYA

AK Parti'nin Zaman'daki son kalesi direniyor!

Zaman yazarı Etyen Mahçupyan her gün bir başka Zaman yazarını hedef alan kısa notlar düşerek AK Parti'nin Zaman'daki son kalesi olarak dikkat çekiyor...

İNTERNETHABER.COM
Zaman yazarı Etyen Mahçupyan, kendi gazetesinin yazarlarıyla kıran kıran bir polemikler zinciri yaşıyor. de AK Parti'yi savunan tek yazar olarak öne çıkan Mahçupyan yazılarının sonuna her gün bir başka Zaman yazarı için ilginç notlar düşüyor.

Mahçupyan, son günlerde muhalif yazarların sert eleştirilerine hedef olurken Zaman'dan da tepki görüyor. Bir çok Zaman yazarının isim vermeden ya da direk olarak eleştirdiği Mahçupyan, yazılarına eklediği kısa notlar ile tepkilere karşılık veriyor.

Başbakan Erdoğan ve AK Parti hükümetini savunan yazılarıyla dikkat çeken Etyen Mahçupyan bugün de Ahmet Turan Alkan'a çattı. Mahçupyan dünkü ve önceki gün kaleme aldığı yazılarında ise Mümtazer Türköne ve Şahin Alpay'ı hedef almıştı. Geçen hafta Radikal yazarı Cengiz Çandar için düştüğü not ile dikkat çeken Mahçupyan bu hafta ise her gün bir başka Zaman yazarına çatıyor.

İşte Mahçupyan'ın yazılarının sonuna düştüğü ve Zaman yazarlarını hedef aldığı o notlar:

screen-shot-2014-04-24-at-12.05.08-pm.png

screen-shot-2014-04-24-at-12.05.31-pm.png

screen-shot-2014-04-24-at-12.05.56-pm.png

screen-shot-2014-04-24-at-12.06.11-pm.png

ÖNCEKİ HABERLER
G.Kore: Gemi faciasında öğrencilerini yitiren okul açıldı
Toyota'dan hibrit rekoru
Yılmaz Özdil ne demek istedi? Sümbül Ağa bile...
Mart ayı işsizlik rakamları açıklandı
Emniyet müdüründen şok istifa kararı!
Aytuğ Atıcı nereli kimdir Orhan Miroğlu ile neden tartıştı?
Yorumlar 30 yorum