BIST 10.677
DOLAR 32,22
EURO 34,94
ALTIN 2.418,47
HABER /  GÜNCEL

Ahmet Şık HDP'nin kime oy vereceğini açıkladı sosyal medya yıkıldı

HDP İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Ahmet Şık, katıldığı televizyon programında HDP seçmeninin ikinci turda kime oy vereceğini açıkladı. Açıklamasıyla sosyal medyayı sallayan Ahmet Şık Twitter'da en çok konuşulan konular arasında birinci oldu.

Abone ol

HDP adayı Ahmet Şık "Köprüden ince son çıkış. Ve bu toplumsal mutabakatın şu an kamusal karşılığı var. Bana en çok merak edilen soru HDP seçmeni ikinci tura kaldığında Muharrem İnce'ye oy verecek mi diye soruyorlar. Evet verecekler" dedi.

HDP İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Ahmet Şık, bugün FOX TV’de yayınlanan İsmail Küçükkaya’yla Çalar Saat programına konuk oldu.

Şık programda Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalması durumunda HDP seçmeninin ne yapacağını açıkladı.

KÖPRÜDEN İNCE SON ÇIKIŞ: Ahmet Şık şu ifadeleri kullandı: “Köprüden ince son çıkış. Ve bu toplumsal mutabakatın şu an kamusal karşılığı var. Bana en çok merak edilen soru HDP seçmeni ikinci tura kaldığında Muharrem İnce'ye oy verecek mi diye soruyorlar. Evet verecekler.

SOSYAL MEDYAYI SALLADI: Ahmet Şık'ın açıklaması sosyal paylaşım istesi Twitter'da günün en çok konuşulan konuları arasında birinci sırada yer aldı.