BIST 1.454
DOLAR 8,47
EURO 10,27
ALTIN 508,21
MAGAZİN

ABD’li rap şarkıcısı ‘Blueface’ sokakta para saçtı

ABD'li rap şarkıcısı 'Blueface' bir caddede aracının üzerine çıkarak yanında getirdiği poşetlerdeki parayı çevredeki insanlara saçtı. Şarkıcı o anları sosyal medya hesabından 'paylaşma mevsimi' notuyla paylaşırken, görüntüler sosyal medya kullanıcıları arasında tartışmaya neden oldu.

'Blueface' olarak bilinen rap şarkıcısı Johnathan Michael Porter, Los Angeles şehrinde bulunan Skid Rov bölgesinde, lüks cipinin üzerine çıkarak çevresinde toplanan insanlara para saçtı. Şarkıcı, yanında getirdiği poşetlerdeki paraları saçmaya başladığı anları sosyal medya hesabından 'paylaşma mevsimi' notuyla paylaştı.

Görüntülerde, çevredekilerin aracın etrafına toplandığı ve şarkıcının saçtığı paraları yakalamaya çalıştıkları görüldü. Bazı kişilerin de aracın üzerinde kalan paraları almak için araca tırmandığı görüldü.

Şarkıcının sosyal medya hesabından yayınladığı bu görüntüler takipçileri arasında da tartışmalara neden oldu. Sosyal medya kullanıcılarının bir bölümü şarkıcının para saçmasını 'aşağılayıcı' olarak yorumlarken, bir bölümü de bunu 'cömertlik' olarak nitelendirdi.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Avustralya’da İçinde hediye çeki olan balon izdihamı: 17 yaralı
Babalar Günü için süper fırsatlar!
Jandarma balkondan girdi, şüphelileri uyurken yakaladı
Işın Karaca'nın evliliği Can Yapıcıoğlu yüzünden mi bitti?
TIR otomobili biçti sürücü 1 saniye farkla kurtuldu
Olay yeri Gaziantep! Polis yanan araçtan sürücüyü çekerek böyle kurtardı
Tası tarağı topladılar İdlib'den Türkiye'ye geliyorlar
Adana'da sel sularına kapılan çocuğu vatandaşlar kurtardı
İzmir'de soyguncular 2 kişiyi vurup, 1,5 kilo altınla kaçtı
Murat Kurum'dan "Kanal İstanbul" açıklaması
Yorumlar