BIST 11.156
DOLAR 33,04
EURO 35,94
ALTIN 2.551,00
HABER /  GÜNCEL

5 Nisan Yengeç burçları için en şanslı gün Hande Kazanova yorumladı

Bu ay sizin için kariyer ve iş alanlarınızda yer fırsatlar ve şanslar demek sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Bu şansları yakalamak anlamında 5 Nisan’da oluşacak Yeniay’ı iyi kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Abone ol

İlgi ve alakanızı anne tarafıyla ilgili olaylara kaydırabilirsiniz. 10 Nisan itibariyle Jüpiter gerileyecek. Bu gerileme bazı konu ve olayları yeniden gözden geçirmenize neden olacak. 17 Nisan itibariyle önemli anlaşmalar, konuşma ve sözleşmeler için hareket edebilirsiniz.

Kariyer ve iş konularınızda güzel konuşmalar içinde olacaksınız. Değişik fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz ve bu fırsatları değerlendirmek isteyeceksiniz. 19 Nisan’da gerçekleşecek Dolunay ile beraber aldığınız kararların nihai sonuçlarıyla karşılaşacaksınız.

Baba ve baba tarafı eğer eşiniz varsa onun kariyeriyle ilgili konu ve olaylar yine bu Dolunay’da önemli olacak. 20 Nisan’dan sonra patronlarınız ve üstlerinizle beraber bağlantılarınızı kuvvetlendireceğini bir dönem olacak.

Aynı zamanda Güneş; Boğa Burcu’na geçiyor. İş alanlarınızda elde ettiğiniz deneyimleri arkadaşlarınız ve çevrenizle paylaşmanın zamanına girmiş bulunuyorsunuz. 27 Nisan itibariyle birkaç gün boyunca önemli girişimleriniz varsa dikkatli adımlar atmayı unutmayın.

Kandırılma ve aldanma ihtimaline karşı dikkatli olun. Yine 24 ve 30 Nisan’da hem Pluto hem Satürn geriliyor olacak. İkili ilişkiler ve özel hayat alanlarınızda birtakım sıkıntı ve sorunlarınız varsa bunlarla uğraşmak bu dönemin konusu olabilir. Güzel bir ay diliyorum.