eposta yazdır zoom+ zoom-

Yazıcıoğlu kazasındaki şok ifadeyi anlattı

Yazıcıoğlu kazasındaki şok ifadeyi anlattı

BBP lideri Mustafa Destici, Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili olarak iki devlet görevlisi arasında geçtiği iddia edilen konuşmayı anlattı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 05-02-2014 00:14 - Güncelleme: 25-10-2015 08:34

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Muhsin Yazıcıoğlu'nun cenaze görüntülerinin mahrem olması ve ailesini rahatsız etmesi nedeniyle yayınlanmasını istemediklerini söyledi. Kazayla ilgili olarak iki önemli hususun ortaya çıktığını anlatan Destici, Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili olarak iki önemli ismin arasında geçen konuşmayı aktardı.

Mustafa Destici, Fatih Altaylı'nın sorularını cevapladı. Muhsin Yazıcıoğlu'nun cenaze görüntülerinin öncelikle aileyi rahatsız ettiğini anlatan Destici, görüntülerin bu nedenle yayınlanmasını istemediklerini söyledi.

DEVLETİN ZİRVESİ NE KONUŞTU?

Programda, kazayla ilgili iki önemli ifadenin savcılığa aktarıldığını anlatan Destici, o konuşmayı şöyle aktardı:

"O görüntüler yayınlanmadı; ancak haberi yazan arkadaş çok önemli bir hususu paylaştı. Türkiye bunun üzerinde çok durmadı. Biz savcılarla da bu bilgiyi paylaştık. Söylenen o ki devletin en üst noktalarından birisi, bir birimin başındaki birisini çağırıyor ve kazayı soruyor. O da diyor ki bunu jetler düşürdü. O öyle söylüyor tabi ama bizim kanaatimiz böyle değil. Peki diyor sonraki rezaletler ne? O da diyor ki sonradan çıkan olaylar o meselenin üzerini örtmek için yapıldı"
 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yazıcıoğlu kazasındaki şok ifadeyi anlattı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR12 YORUM
  • sulekaya69@yahoo.com.tr 05 Şubat 2014 19:29 ADALET isteyen herkes BAŞBAKANIMIZI desteklemelidir.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro