eposta yazdır zoom+ zoom-

Yasak Elma Özge Şimşek kimdir Talat Bulut'u tacizle suçladı

Yasak Elma Özge Şimşek kimdir Talat Bulut'u tacizle suçladı

Yasak Elma dizisinin set asistanı Özge Şimşek taciz iddiası ile gündemde. 19 yaşındaki Özge Şimşek, Talat Bulut tarafından tacize uğradığını söylüyor.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 05-06-2018 03:40 - Güncelleme: 05-06-2018 03:40

62 yaşındaki Talat Bulut bugünlerde oynadığı Yasak Elma dizisindeki taciz iddiasi ile gündemde. Dizinin setinde asistan olarak çalışan 19 yaşındaki Özge Şimşek ünlü oyuncunun tacizine uğradığını söyledi. Hande Ataizi de rol aldığı bir dizide benzer bir taciz yaşadığını açıkladı.

Talut Bulut rol aldığı Yasak Elma dizisinde set asistanı olarak çalışan Özge Şimşek'i taciz etmekle suçlanıyor. 19 yaşındaki Özge Şimşek, yaşadıklarını şöyle anlattı:

-'Talat Bulut'un kravatını düzeltecektim, 'Gel, arka tarafta bakalım' dedi. Orada beni dudağımdan öptü ve gitti. O olayın şokuyla kaldım öylece ve yapım ekibinin yanına çıktım. Beni öperken yanımda kimse yoktu. Ama beni oraya çağırırken şahitlerim var. Dava açacağım şahitlerimle. Maddi-manevi tazminat davası değil ceza davası açacağım. Yaptıkları cezasız kalmamalı, başka kimse benimle aynı şeyi yaşamasın.'

Özge Şimşek, oyuncunun menajerinin uzlaşmak istediğini ama kendisinin kabul etmediğini de söyledi.

DİZİNİN YAPIMCISI NE DEDİ?: Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy ise "Bu olayla ilgili eğer savcılık davaya ve soruşturmaya karar verirse Talat Bulut'la sözleşmeyi feshedeceğim. Yargı sürecini bekleyeceğiz" dedi.

TALAT BULUT NE DİYOR? : Yaşananların ardından Talat Bulut'un avukatı yazılı bir açıklama yayınladı. Açıklama şöyle:
-"Müvekkilim Talat Bulut hakkında bir kaç gündür sosyal medyada ve bu gün diğer medya organlarında ortaya atılan iddialar tamamen asılsızdır. Talat Bulut 42 yıl boyunca sanat hayatını saygın bir şekilde sürdürmüş ve toplumsal konulara duyarlılığı ile de sevenlerinin takdirini kazanmış, oldukça sevilen bir sanatçıdır. Bir genç kız babası olan müvekkilim toplumun hassas olduğu bir konuda zan altında bırakılmış, toplum önündeki itibarı zedelenmeye çalışılmıştır. Müvekkilim hakkındaki tüm iddiaları reddetmekle beraber konunun ilgili tarafına karşı yasal başvuru hakkımızı derhal kullanacağımızı kamuoyuna saygılarımızla bildiririz."

Talat Bulut'un eşi kimdir kızı Hazal Bulut ve taciz suçlaması

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Yasak Elma Özge Şimşek kimdir Talat Bulut'u tacizle suçladı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Talat Bulut
TALAT BULUT KİMDİR?

Talat Bulut aslen nereli eşi Pınar Afşar hangi ünlü tiyatrocunun kızıdır? Talat Bulut'un kızı Hazal Bulut kaç yaşında? İşte Talat Bulut'un yaşam biyografisi; Talat Bulut aslen Karslı. 23 Mart 1956 yılında Sarıkamış'ta doğan Talat Bu

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro