eposta yazdır zoom+ zoom-

TV 8 Bugün Düğünümüz var programında Aylin Mehmet düğününde neler oldu

TV 8 Bugün Düğünümüz var programında Aylin Mehmet düğününde neler oldu

TV 8 ekranlarında yeni bir program başlıyor. Sunuculuğunu Sema Öztürk’ün üstleneceği Bugün Düğünümüz Var'da, hafta içi her gün dört farklı çiftin düğünleri konu alınacak. Bugün Düğünümüz Var'da ilk günün konuğu Aylin ve Mehmet Duman oldu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-08-2018 15:31 - Güncelleme: 06-08-2018 15:31

TV 8 ekranlarında daha önce eşi benzeri olmayan bir format başlıyor: Bugün Düğünümüz Var. Hafta içi hergün, dört farklı çiftin düğün maceralarını alan Bugün Düğünümüz Var, Talya Prodüksiyon imzasını taşıyor.

Daha önce Kanal D için tasarlanan ancak TV 8'de yayınlananmaya başlanacağı açıklanan Bugün Düğünümüz Var, evlilik hazırlığında olan 4 çiftin katıldığı programda, her gün bir çiftin düğün hazırlıklarından başlayan macerası, düğün sonuna kadar devam edecek. Düğün gününün adım adım kaydedildiği yarışmada 'En güzel düğünü ben yaparım' diyen çiftler yarışacak. Cuma günleri yapılan final bölümünde, düğünleri izleyen iki halk jürisi ve gelinlerin puanlarıyla kazanan çift büyük ödülün sahibi olacak.

Programın ilk bölümünde, Aylin ve Mehmet Duman çiftinin düğününe konuk olacağız. Damat Mardinli, gelin Trakyalı. Bol bol halayların çekildiği, Trakya yöresinden oyunların oynandığı düğünde izleyicileri keyifli bir düğüne şahitlik edecek.

"Bugün Düğünümüz Var" 6 Ağustos Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 13.00’de TV8’de.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN TV 8 Bugün Düğünümüz var programında Aylin Mehmet düğününde neler oldu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro