eposta yazdır zoom+ zoom-

Türkiye Suriye sınırından şok görüntüler

Türkiye Suriye sınırından şok görüntüler

Suriye'deki savaştan kaçan mülteciler, sınırdaki güvenlik duvarına merdiven dayayıp Türkiye'ye geçiyorlar. Mültecilerin o anları bir başka mülteci tarafından cep telefonuyla görüntülendi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-09-2018 17:22 - Güncelleme: 07-09-2018 17:22

Suriye'deki savaştan kaçan mülteciler, sınırdaki güvenlik duvarına merdiven dayayıp Türkiye'ye geçiyorlar.

Esad rejiminin ve Rusya uçaklarının bombaladığı İdlib'ten kaçan Suriyeliler, Türkiye'ye sığınmak için yollara düştü.

Bombalardan kaçan ve yanlarına çok az eşya alan mülteciler gruplar halinde araçlarla Hatay'ın Altıonözü ilçesindeki sınır hattında çekilen güvenlik duvarına kadar geliyor.

DUVARA MERDİVEN DAYADILAR: Burada duvara merdiven dayayan mülteciler duvarı aşıp Türkiye'ye geçti.Bu anı diğer mülteciler de cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Türkiye Suriye sınırından şok görüntüler haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR17 YORUM
  • Misafir 07 Eylül 2018 21:18 Tarafını seç ve ülkende kal. Esadcı isen esad için, muhalif isen muhalifler için savaş. Kadını yaşlıyı çoluk çocuğu anlarımda bu taşı sıksa suyunu çıkaracak cüssedeki alçakların vatanları uğruna savaşmak yerine vatanını terketmelerine anlam veremiyorum. Demekki vatan sadece milletimiz için değerli kıymetli, diğer milletlere bakın k...çı sıkışan soluğu kaçmakta buluyor

    CEVAP YAZ 0 10

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro