Temel Karamollaoğlu'ndan olay Erbakan paylaşımı: Kemikleri sızliyeah

Saadet Partisi lideri ve partinin Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, Twitter hesabından, Saadet Partisi eski lideri Necmettin Erbakan'ın bir videosunu paylaştı.

'ERBAKAN HOCANIN KEMİKLERİ SIZLİYEAH': Saadet Partisi'nin CHP ile ittifakına ilişkin iktidar kanadından gelen 'Erbakan Hoca’nın kemikleri sızlıyor' eleştirilerine göndermede bulunan Karamollaoğlu, Erbakan'ın CHP ve DSP ile koalisyona ilişkin sözlerini içeren videoyu, 'Erbakan Hocanın kemikleri sızliyeah!' ifadesiyle paylaştı. Erbakan Meclis'teki konuşmasında, 'Bütün partilere kollarımızı açtık, gene açıyoruz. Bugün biz DSP, CHP ile beraberce koalisyon kurarız. Bu millete yine hizmetimizi yaparız.' ifadelerini kullanıyor.

SP lideri, söz konusu videoya 'Merhum Hocamız, Necmettin Erbakan'ın 06.07.1996 tarihli TBMM Konuşması.' notunu düştü.

'KÜRTAJ DEDE' GÖNDERMESİ: Karamollaoğlu, paylaşımındaki 'Erbakan Hocanın kemikleri sızliyeah!' ifadeleri ile son haftaların fenomen ismi haline gelen Süleyman Çakır isimli vatandaşa gönderme yaptı. 'Kürtaj dede' lakabı ile anılan Çakır, bir sokak röportajındaki sözleri ile çok konuşulmuştu.

  • Güncel 05 Haziran 2018 16:33
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Temel Karamollaoğlu'ndan olay Erbakan paylaşımı: Kemikleri sızliyeah videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro